Odkurzacz kominkowy

Odkurzacze do kominka to wygodne urządzenia, które ułatwiają utrzymanie czystości w naszym piecu czy kominku. Idealne do popiołu i do sadzy. W ofercie modele o różnej mocy watowej i o różnych litrażach. Większość z nich posiada kółka transportowe, wielokrotnego użytku worki, a także specjalny filtr HEPA. Odkurzacz kominkowy to praktyczne narzędzie, dzięki któremu szybko i w czysty sposób usuniemy pozostałości z pieca czy kominka, a także w moment rozpalimy grilla, dzięki separatorowi z gniazdem dmuchawy.

Odkurzacz do pieca

Odkurzacz do pieca to praktyczne urządzenie do usuwania miału i popiołu.  Nasze odkurzacze są przykładem tego, że tani odkurzacz może być solidnie wykonany z materiałów najwyższej jakości. W procesie produkcji użyto m. in. stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Modele posiadają filtr HEPA, dzięki któremu możliwa jest podwójna filtracja. Odkurzacze dostępne są w kilku konfiguracjach jeśli chodzi o litraż i moc. Wszystkie modele posiadają żaroodporne zbiorniki, wygodną rączkę do przenoszenia i kółka transportowe.

11,90zł
Brak towaru w magazynie
12,90zł
Brak towaru w magazynie
129,00zł 89,00zł
Brak towaru w magazynie
116,00zł 89,00zł
Brak towaru w magazynie
135,50zł 104,00zł
Brak towaru w magazynie
155,00zł 99,00zł
Brak towaru w magazynie
GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.