Z kodem BlackFriday dodatkowe 5% rabatu w koszyku. Udanych zakupów :-)

Namioty dla dzieci - do pokoju i ogrodu

ToHurt.pl
 | 13/09/21

Przepis na najlepszą zabawę w domu lub ogrodzie? Namiot!

Może zmienić się w indiańskie tipi, piracką kryjówkę, jaskinię, królewski zamek lub po prostu bazę, w której Twoja pociecha będzie mogła spędzać czas z książką, kolorowanką i ulubionymi zabawkami. Namioty dla dzieci to uniwersalna propozycja dla młodszych i starszych; jeśli Twoje dziecko spędza wakacje w mieście lub jest jeszcze za młode na wyjazd pod namiot, namioty dla dzieci do pokoju i ogrodu to odrobina prawdziwej przygody w bezpiecznych warunkach.

Namioty dla dzieci: idealna kryjówka!

Pamiętasz budowanie bazy z krzeseł, foteli i koca? W takiej kryjówce można było bawić się na milion sposobów. Choć już samo tworzenie namiotu jest świetną zabawą, to jednak przychodzi moment, gdy stół, krzesła czy fotel są nam potrzebne i kryjówkę należy złożyć. Namioty dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu dziecko może bawić się w swojej bazie kiedy tylko zechce – bez problemu można ustawić go w każdym pomieszczeniu i nie tylko. Niewielki namiot może być miejscem, w którym dziecko odpocznie, wyciszy się i uspokoi. Może w nim także przechowywać ulubione zabawki lub skarby oraz przyjmować gości. Namioty dla dzieci do ogrodu i domowe namioty przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom; dlaczego warto wybrać oryginalne, wygodne i jednocześnie stylowe namioty dla dzieci?

Namioty dla dzieci do ogrodu – bezpieczne biwakowanie

Wyjazd pod namiot to dla dzieci niezapomniane przeżycie! Już sam fakt nocowania poza domem ma w sobie coś emocjonującego – a co dopiero nocleg na biwaku! Jeśli Twoja pociecha jest za młoda na takie wyjazdy lub nie możesz zorganizować jej prawdziwej wyprawy, zabawa w ogrodowym namiocie będzie całkiem dobrą alternatywą. Namioty dla dzieci do ogrodu różnią się od typowych namiotów turystycznych; nie nadają się do noclegów w terenie, za to zapewnią mnóstwo rozrywki na długie godziny. Namiot ogrodowy sprawdzi się świetnie zarówno podczas upalnych dni – jako ochrona przed słońcem, jak i w czasie chłodniejszych wieczorów – ciepły koc i dodatkowe poduszki zabezpieczą dodatkowo przed zimnem czy silniejszym wiatrem. Stabilną konstrukcję możesz uzupełnić o lampki zasilane bateriami, girlandy, wygodną matę i kosze na zabawki. Warto rozstawić namioty dla dzieci do ogrodu podczas rodzinnego spotkania: młodsze pociechy mogą w nich wyciszyć się i odpocząć, a starsze zyskają przestrzeń do wspólnej zabawy. Dodatkowe tunele mogą łączyć namioty, dostępne są także modele z piłeczkami. Ogrodowe namioty przydadzą się podczas zabawy w dom, królestwo, piratów, Indian... Tak naprawdę jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Dla starszych dzieci namiot ustawiony w zacisznej części ogrodu będzie doskonałą kryjówką – przestrzenią do odpoczynku, marzeń i przechowywania skarbów.

Namioty dla dzieci do pokoju – idealne miejsce do zabawy

Namiot rozstawiony w dziecięcym pokoju? Czemu nie! Gdy pogoda nie zachęca do zabawy na zewnątrz, urządzanie kryjówki będzie świetnym zajęciem. Namioty dla dzieci do pokoju izolują od bodźców zewnętrznych, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła skupić się na zabawie lub po prostu odpocząć. Stabilna konstrukcja jest połączona z wysokiej jakości materiałem, dzięki czemu namioty dla dzieci do pokoju mogą także stanowić element dekoracyjny dziecięcego wnętrza. Stonowane, pastelowe czy wręcz przeciwnie – wyraziste, kontrastowe kolory? Możecie wybrać namiot w ulubionym kolorze dziecka lub postawić na bezpieczniejszy wariant, który potem uzupełnicie o miękkie poduszki, ozdobne lampki czy girlandy. W takim otoczeniu zabawa i odpoczynek będą prawdziwą przyjemnością!

 

 

Wróć