Skrzynka na listy nie musi być nudna - ranking 2021

Tohurt.pl
 | 25/02/21

Skrzynka pocztowa na listy to obowiązkowy element wyposażenia, który musi znaleźć się w ogólnodostępnym miejscu. Sprawdź nasz ranking skrzynek na listy!

Skrzynka pocztowa na listy to obowiązkowy element wyposażenia, który musi znaleźć się w ogólnodostępnym miejscu. Zostało to nawet określone w sposób prawny, dlatego zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy odpowiedzialni za obiekt firmy, muszą dostosować się do obowiązujących przepisów. 

Nie musisz jednak ograniczać się do standardowych i “nudnych” skrzynek pocztowych na listy. Do dyspozycji masz mnóstwo fantastycznych konstrukcji, które sprawią, że Twoja nieruchomość stanie się ciekawa, nieszablonowa lub inspirująca. Możesz wykorzystać także propozycje wpisujące się w styl całego obiektu, tworząc w ten sposób spójną całość aranżacji. Poznaj warianty, które mamy do zaoferowania i przekonaj się, że wybór skrzynki pocztowej na listy nie powinien być przypadkowy. 

Innowacyjna i modernistyczna konstrukcja

Twoja nieruchomość charakteryzuje się nowoczesną aranżacją elewacji? Modernistyczny styl budownictwa staje się coraz powszechniejszy. Nic więc dziwnego, że akcesoria dostosowane do tego typu obiektów cieszą się coraz większym uznaniem wśród potencjalnych klientów. 

skrzynka-na-listy-bjorg

Świetnym przykładem są m.in. konstrukcje skrzynek typu BJORN, TOVE, czy SVEN. Są to skrzynki pocztowe na listy dostępne w ofercie sklepu ToHurt.pl. Oczywiście stanowią one jedynie przykład innowacyjnych stylizacji skrzynek pocztowych, a do dyspozycji klientów jest wiele innych (równie ciekawych) opcji. Wszystkie za to zostały wyprodukowane z galwanizowanej stali, która gwarantuje wieloletnią odporność na niesprzyjające warunki otoczenia. Dostępne są one także w wielu wariantach kolorystycznych (np. czarnym, szarym, czy białym). Dzięki temu każdy jest w stanie dobrać właściwe rozwiązanie do indywidualnych potrzeb. 

W opisach produktów znajdziesz zdjęcia poglądowe. Korzystaj z nich i inspiruj się w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Dzięki temu o wiele szybciej i łatwiej dopasujesz właściwy model do posesji lub nieruchomości. 

Produkty stylizowane w nieszablonowy sposób

Kreatywność projektantów i producentów nie zna granic. Najlepszym przykładem na to są skrzynki pocztowe na listy imitujące zabytkowe skórzane torby listonoszy, czy karmniki dla ptaków. Interesującą alternatywą są także bogato zdobione konstrukcje z ręcznie wykonanymi elementami dekoracyjnymi lub propozycje nawiązujące do poprzedniej epoki (np. czasów PRLu). Jednym z takich przykładów jest skrzynka LARS (dostępna w trzech kolorach: bordowy, biały i szary) prezentowana w ofercie ToHurt.pl. Zapewniamy, że takie skrzynki pocztowe na listy wywołają uśmiech nie tylko na twarzy listonosza i kuriera, ale również u każdego przechodnia. 

Jeśli masz zacięcie majsterkowicza, możesz samodzielnie spróbować wykonać tego typu skrzynkę na listy. Pamiętaj jednak, że musi ona chronić korespondencję przed osobami trzecimi, szkodnikami (np. ptakami) i warunkami atmosferycznymi. Zadanie nie jest więc proste, lecz też nie można powiedzieć o tym, że jest ono niewykonalne. Wystarczy puścić wodzę fantazji i wykorzystać zdobyte przez lata umiejętności.   

Wróć