Regały magazynowe doskonale sprawdzają nie tylko w magazynach, ale również w piwnicach, garażach, sklepach, biurach i pomieszczeniach technicznych. Ułatwiają porządkowanie różnego rodzaju przedmiotów o różnej wadze i wymiarach. Dzięki nim można efektywniej zagospodarować przestrzeń, zwłaszcza w przypadku niewielkich pomieszczeń. Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór wytrzymałych regałów magazynowych występujących w różnych rozmiarach. Ponadto poszczególne modele różnią się od siebie maksymalną nośnością i dodatkowymi akcesoriami np. kółkami.

Garderoba na ubrania z półkami AMELIA
51,29zł
89,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Garderoba SYNTIA z 8 półkami
70,30zł
99,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Półki na przyprawy SARITA bambusowe
61,66zł
155,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał kuchenny na przyprawy CEZAR
84,55zł
169,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał loftowy biurowy VARBERG RUSTIC
179,55zł
299,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał magazynowy 5 poziomów 150x75x30 nośność 625 kg
74,96zł
159,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał magazynowy 5 poziomów 180x90x40 nośność 875 kg
83,51zł
249,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał magazynowy 5 poziomów czarny 150x75x30 nośność 625 kg
85,41zł
189,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał magazynowy 5 poziomów czarny 180x90x40 nośność 875 kg
118,66zł
279,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał magazynowy CONOR czarny 180x90x30 nośność 875 kg
113,91zł
249,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał mobilny 3 poziomy Halsen czarny
47,41zł
139,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał mobilny 4 poziomy OLDEN czarny
56,91zł
159,90zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regulowana półka stojak na buty ARISA 3 poziomy
56,05zł
89,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Regał loftowy biurowy VARBERG MODERN OAK
198,55zł
299,00zł
BRAK TOWARU
Regał loftowy drabinowy TONDER czarny
217,55zł
299,00zł
BRAK TOWARU
Regał loftowy metalowy VISBY czarny
198,55zł
279,00zł
BRAK TOWARU

Wytrzymałe regały magazynowe – uniwersalne zastosowanie

W tej kategorii można znaleźć szeroki wybór regałów magazynowych wyróżniających się wysoką nośnością, stabilnością i pełną odpornością na korozję. Dostępne są m.in. modele, których konstrukcja jest wykonana z ocynkowanej stali, natomiast półki z solidnych płyt MDF. Takie połączenie gwarantuje wysoką wytrzymałość i niezawodność. Asortyment tej kategorii obejmuje regały magazynowe metalowe w różnych wariantach rozmiarowych (wysokości, szerokości i głębokości). Szeroki wybór pozwala na dopasowanie wielkości regału, a co za tym idzie jego półek do miejsca montażu i potrzeb użytkowników.

W przypadku standardowych regałów magazynowych (wariantów bez kółek), maksymalne obciążenie pojedynczej półki zawiera się w zakresie od 100 kg do 175 kg. Z kolei całkowite obciążenie, w przedziale od 500 kg do nawet 875 kg, zapewnia uniwersalne zastosowanie i bezpieczne magazynowanie ciężkich przedmiotów.

Regały magazynowe metalowe – szybki montaż i dowolna konfiguracja półek

Regały metalowe dostępne w tej sekcji wyróżniają się łatwym i przede wszystkim szybkim montażem. Bezśrubowa konstrukcja umożliwia błyskawiczne złożenie. Z kolei półki są montowane metodą na wcisk, np. przy użyciu młotka gumowego (choć nie jest on niezbędny). Dodatkowo pod półkami znajdują się metalowe wsporniki, które gwarantują sztywność i stabilność całej konstrukcji.

Oferujemy regały z możliwością dowolnej konfiguracji wysokości półek. Dostępne są modele wyróżniające się 5-poziomową konstrukcją. W razie konieczności poszczególne półki można czasowo lub na stałe zdemontować. Dodatkowo konstrukcja regału sprawia, że można go bez problemu podzielić na dwa mniejsze regały lub wykonać z niego średniej wielkości stoły warsztatowe. Ponadto regały magazynowe, a dokładniej ich nogi, są zabezpieczone wytrzymałymi nakładkami wykonanymi z tworzywa sztucznego. Takie rozwiązanie stanowi skuteczne zabezpieczenie podłogi przed zarysowaniem. Oprócz tego chroni nogi regału przed kontaktem z wilgocią. Wpływa również na poprawę stabilności całej konstrukcji.

Dodatkowe informacje dotyczące użytkowania regałów magazynowych

Wszystkie regały magazynowe należy montować wyłącznie na stabilnym, prostym podłożu. W przypadku maksymalnego obciążenia, regał musi być przykręcony do ściany. Najcięższe ładunki powinny znajdować się najniższych półkach. Dodatkowo należy kontrolować równomierne rozmieszczenie obciążenia. Regały magazynowe metalowe nie powinny być przechowywane w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność powietrza. Prawidłowe użytkowanie zapewnia bezpieczeństwo, długą żywotność i bezproblemową eksploatację.

Regał na kółkach – przemyślana konstrukcja i atrakcyjny wygląd

Regał mobilny doskonale sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie, a nawet łazience. Jego konstrukcja gwarantuje nie tylko swobodny dostęp do wszystkich przechowywanych przedmiotów, ale również możliwość zagospodarowania w wąskich przestrzeniach. Oferujemy regał na kółkach wyposażony w trzy lub cztery półki przeznaczony do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Dzięki czterem kółkom, z których dwa są wyposażone w hamulce bezpieczeństwa, regał wraz ze wszystkim przedmiotami można swobodnie przewozić między pomieszczeniami.

Regały mobilne wyróżniają się łatwym i szybkim montażem, a także wytrzymałością, pojemnością i wszechstronnym zastosowaniem. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w haczyki przeznaczone np. do wieszania ręczników. Można je zamontować zarówno z prawnej, jak i lewej strony regału, na każdym z poziomów.

Regały loftowe – przemyślane wzornictwo

Kolejnymi propozycjami dostępnymi w asortymencie naszego sklepu są starannie wykonane regały loftowe. Połączenie metalu z laminowanymi półkami zapewnia nie tylko wysoką wytrzymałość, ale również nowoczesne wzornictwo. Doskonale wpasowują się w pomieszczenia utrzymane w stylu industrialnym. Regały loftowe wyróżnia uniwersalne zastosowanie. Nadają się zarówno do kuchni, jak i korytarza, gabinetu, pokoju dziecięcego, salonu, a nawet łazienki. Są łatwe w montażu, stabilne i precyzyjnie wykonane. 

Zastosowanie specjalnych nakładek na nogach chroni podłogi przed zarysowaniem. Dzięki półkom o różnych wymiarach przechowywanie przedmiotów o nieregularnych kształtach nie stanowi żadnego problemu. Na szczególną uwagę zasługuje regał loftowy drabinowy, a także modele pełniące funkcje szafki wolnostojącej. Oferujemy m.in. modele, których konstrukcja jest wykonana ze stali malowanej na kolor czarny. Z kolei półki wyglądem przypominają postarzany dąb. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem kategorii meble loftowe, w której można znaleźć m.in. krzesła, kwietniki, biurka i wiele innych. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com