Tapicerka drzwiowa

Wygłuszenie drzwi

Drzwiom zawdzięczamy również wygłuszenie drzwi. Dzięki tapicerce drzwiowej zwiększamy poziom wyciszenia i komfort w naszym mieszkaniu. Wyciszanie drzwi wejściowych daje nam poczucie zwiększenia poziomu bezpieczeństwa i prywatności.

Obicie drzwi

Poziom izolacji termicznej można znacznie zwiększyć stosując ocieplenie drzwi w postaci tapicerki drzwiowej. Dodatkowo uszczelniamy i wyciszamy drzwi. Stosując tapicerkę drzwiową możemy w prosty sposób odświeżyć stare drzwi nadając im powiewu nowości.
Ocieplenie drzwi zdecydowanie wpływa na poprawienie komfortu oraz zwiększenie poziomu prywatności w mieszkaniu.

 

Tapicerka drzwiowa – rozwiązanie na miarę każdych drzwi

Tapicerka drzwiowa to doskonałe rozwiązanie, które można zastosować w każdym mieszkaniu. Świetnie izoluje i wygłusza drzwi – zdecydowanie też ociepla wnętrze. Wykonana jest z grubej warstwy pianki przykrytej skajem, który do złudzenia przypomina naturalną skórę. Wysoka jakość materiałów oraz różnorodność kolorów i wzorów sprawiają, że możemy dopasować takie obicie drzwi niemal do każdego wnętrza.

Wygłuszenie drzwi wejściowych – doskonała izolacja dźwiękowa

Tapicerka drzwi doskonale się sprawdza na drzwiach wejściowych, szczególnie w przypadku mieszkań w bloku. Gruba pianka z warstwą skaju zdecydowanie obniża poziom hałasu płynący z korytarza. Wygłuszanie drzwi wejściowych to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na tłumieniu hałasów z mieszkania i klatki schodowej. Taka izolacja akustyczna sprawdzi się również w poszczególnych pokojach. Obicie na drzwi pomoże bez problemu wygłuszyć nasz gabinet, sypialnię czy pokój nastolatka. Wygłuszanie drzwi w domu znacząco może poprawić komfort wszystkich domowników. Ale wyciszanie drzwi wejściowych to również świetne rozwiązanie w biurze. Idealnie się sprawdzi w małych pokojach biurowych i wszędzie tam, gdzie zależy nam na stłumieniu hałasu. Zwiększy nasze poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Obicia na drzwi – podwyższona izolacja termiczna

Tapicerka na drzwi to również tania i bardzo skuteczna metoda na podwyższenie izolacji termicznej. Takie proste ocieplenie drzwi może znacznie ograniczyć utratę ciepła i zmniejszyć koszty zużycia energii. Obicie drzwi wejściowych doskonale uszczelni mieszkanie, zapobiegając ucieczce ciepła i podwiewaniu z klatki schodowej. Obicie drzwi to tania i skuteczna metoda na ocieplenie mieszkania. 

Tapicerka drzwiowa idealnym sposobem na odświeżenie wnętrza

Wyciszenie drzwi ma jeszcze jedną znacząca zaletę. Elegancki materiał, z którego wykonane jest obicie, może zdecydowanie odświeżyć wygląd starych drzwi, a tym samym całego wnętrza. Obicie na drzwiach prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W ten prosty sposób możemy zmienić wygląd pomieszczenia, nadając mu zupełnie inny charakter.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.