Pojemniki i kosze na zabawki

Pojemniki na zabawki są niezbędne w każdym domu, w którym są dzieci. Nasze pudełka dostępne są w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do każdego pokoju dziecięcego. Kosze na zabawki pomogą podzielić i ułożyć wszystkie przedmioty Twojego dziecka. Zakup pojemników to świetny pomysł na prezent.

Skrzynie na zabawki

Ogrom zabawek jakimi obdarowywane są dzieci często sprawia, że momentami ciężko jest zapanować nad ich ilością. Nieocenioną pomoc może w takim przypadku przynieść duża skrzynia lub kufer na zabawki. Dzięki nim utrzymamy ład i porządek w pokoju dziecięcym, a nasze pociecha z radością będzie sprzątać zabawki. Pomogą w tym radosne wzory i kolory skrzyń dostępnych w naszej ofercie. Skrzynia na zabawki to doskonałe rozwiązanie do pokoju dzieci, łatwo je wkomponować w aranżację i są niezwykle praktyczne.

 

229,00zł 164,00zł
219,00zł 159,00zł
179,00zł 135,00zł
199,00zł 159,90zł
239,00zł 189,90zł
90,00zł 69,00zł
59,90zł 44,90zł
59,90zł 44,90zł
59,90zł 44,90zł
59,90zł 44,90zł
59,90zł 40,00zł
59,90zł 40,00zł
59,90zł 40,00zł
229,00zł 169,00zł
13,00zł 6,90zł
Brak towaru w magazynie
64,70zł
Brak towaru w magazynie
59,90zł 40,00zł
Brak towaru w magazynie
22,00zł 17,47zł
Brak towaru w magazynie

Ciężko wyobrazić sobie pokój dziecięcy, w którym brakuje zabawek. Oczywiście nie mogą one cały czas leżeć na podłodze porozrzucane. Rodzice i opiekunowie powinni od najmłodszych lat szkrabów zadbać o to, by porządkowały one swoje otoczenie. Warto w tym celu wyposażyć dzieci w kosz na zabawki, w którym będą mogły one trzymać swoje skarby i ulubione przedmioty. Poznaj propozycje, które przygotowaliśmy w tej części sklepu ToHurt.pl.

Kosz na zabawki do pokoju chłopca lub dziewczynki

Pufa na zabawki lub kosz powinny być dostosowanie wizualnie do pokoju dziecka. O ile w pierwszych latach szkraba warto postawić na motywy i grafiki nawiązujące do ulubionych kreskówek i motywów, o tyle we wczesnym wieku dojrzewania można zastąpić je jednolitymi kolorami schowków. Dzięki temu dzieci poczują się dużo dojrzalsze i wejdą z dumą w kolejny etap rozwoju z uniesioną głową. W ToHurt.pl na szczęście znajdziesz wyposażenie dla pociech w każdym wieku.

Bogata oferta puf na zabawki przygotowana z myślą o najmłodszych, czyli ToHurt.pl na straży jakości

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania względem wyposażenia do pokoju dziecięcego. Przygotowaliśmy więc zróżnicowane kosze na zabawki, z których każdy wybierze idealną opcję dla siebie i swoich maluchów. Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. warianty jednokolorowe, dmuchane, ze schowkami, zdobione grafikami, z tworzywa sztucznego, z pluszowego materiału lub syntetycznych tkanin. Poznaj pufy i kosze na zabawki w ToHurt.pl.

Skąd pewność, że kosz na zabawki dostępny w ToHurt.pl będzie satysfakcjonujący? Ponieważ każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie, został wyselekcjonowany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Poznaliśmy potrzeby dzieci i wiemy, że uwielbiają one testować wytrzymałość wszystkich elementów wyposażenia. Dlatego zadbaliśmy o to, by każdy produkt charakteryzował się wysokim poziomem niezawodności i odpornością na uszkodzenia. Sprawdź zatem opinie na temat naszego asortymentu i dołącz do grona zadowolonych klientów.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.