Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty to doskonała propozycja dla zabieganych i zapominalskich - nigdy nie więdną a do złudzenia przypominają żywe. To wspaniały pomysł na upiększenie sypialni, salonu czy biura.

Najnowszą propozycją jest storczyk - orchidea jest bowiem kwiatem ponadczasowym, obecnym w polskich wnętrzach od dawna.

Storczyk sztuczny 24 kwiaty biały
39,90zł
63,00zł
BRAK TOWARU
Storczyk sztuczny 24 kwiaty różowy
39,90zł
63,00zł
BRAK TOWARU
Storczyk sztuczny 56 kwiatów biały
66,50zł
112,00zł
BRAK TOWARU
Storczyk sztuczny 56 kwiatów różowy
66,41zł
112,00zł
BRAK TOWARU

Sztuczne kwiaty w doniczce to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą urozmaicić aranżację wnętrza, ale z różnych powodów nie chcą lub nie mogą zdecydować się na żywe rośliny. Naturalne kwiaty wymagają regularnej pielęgnacji oraz podlewania, dlatego osoby, które często wyjeżdżają, mają problem z utrzymaniem ich w dobrym stanie. Co więcej, nie wszyscy pamiętają o systematycznym nawadnianiu i nawożeniu, dlatego wiele kwiatów niszczeje i nie nadaje się do dalszego hodowania. Niemniej jednak zielone elementy wpływają na optyczne ocieplenie wnętrza i poprawiają samopoczucie domowników. Na szczęście nie musimy rezygnować z takich dodatków, wystarczy bowiem zdecydować się na sztuczne wersje.

Sztuczne kwiaty doniczkowe - najważniejsze zalety

Widok roślin działa kojąco, dlatego warto, aby były one umieszczone w każdym pomieszczeniu. Bliskość natury ułatwia odprężenie po ciężkim dniu i sprawia, że spędzanie czasu w danym pokoju jest niezwykle przyjemne. Sztuczne storczykioraz inne kwiaty tego typu mogą być umieszczone w dowolnym miejscu, nawet jeśli panują w nim nieprzyjemne warunki. Zbyt duża lub zbyt niska wilgotność oraz nieodpowiednia temperatura nie muszą być już problemem. Sztuczna roślinność jest szczególnie polecana np. do łazienek. W takim pomieszczeniu jest nie tylko dużo cieplej i wilgotniej niż w innych pokojach. W wielu przypadkach nie ma też dostępu do naturalnego światła. Z tego względu nie ma możliwości umieszczenia w łazience naturalnych kwiatów, gdyż trudne warunki utrudniałyby im funkcjonowanie.

Kwietniki ze sztucznymi roślinami można też bez problemu ustawić w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz w miejscach, gdzie często zdarzają się przeciągi. Produkty dostępne w naszej ofercie wyglądają bardzo naturalnie i trudno odróżnić je od prawdziwych kwiatów. Z tego względu można z powodzeniem ustawić je w reprezentacyjnym miejscu. Takie wersje stanowią najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają czasu na pielęgnowanie roślin lub zwyczajnie zapominają to robić. Brak konieczności podlewania sprawia, że sztuczne kwiaty nigdy nam nie zwiędną i nie zgniją. Idealny kwiatostan będzie z kolei cieszyć oko przez cały rok. Nie trzeba zatem martwić się problemem sezonowości, z którym zmagają się właściciele prawdziwych roślin.

Sztuczne storczyki i inne produkty dostępne w naszej ofercie

W asortymencie znajdują się sztuczne kwiaty wykonane z dbałością o każdy szczegół. Tak wysoka jakość wykonania sprawia, że zachowują swój atrakcyjny wygląd przez bardzo długi czas. Za ich pomocą można stworzyć praktycznie dowolne aranżacje, dopasowane do charakteru wnętrza. Kolejną zaletą jest możliwość ustawienia w dowolnym miejscu zarówno na parapecie, biurku, jak i na podłodze czy regale, nie przejmując się dostępnością światła. W naszej ofercie dostępne są sztuczne kwiaty doniczkowe w różnych wersjach kolorystycznych. Główną część asortymentu stanowią storczyki. Zapewniają one najwyższe walory dekoracyjne i wyglądają jak żywe.


Poszczególne rośliny różnią się też liczbą kwiatów i liści, dlatego w zależności od preferencji, można zdecydować się na mniej lub bardziej okazałe wersje. Całość została umieszczona w melaminowej doniczce wykończonej mchem. Stanowi ona również znakomitą dekorację. Kwietniki z sztucznymi roślinami można z powodzeniem umieścić nie tylko w środku domu lub mieszkania, ale także na balkonie lub tarasie. Jest to bezpieczne rozwiązanie, bowiem nie trzeba będzie przejmować się trudnymi warunkami atmosferycznymi. W naszej ofercie dostępne są kwietniki wykonane z drewna sosny nowozelandzkiej. Aby uzyskać estetyczny wygląd i poprawić wytrzymałość konstrukcji, została ona poddana procesowi karbonizacji.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com