Tunel foliowy ogrodowy

Tunele ogrodowe pozwalają ochronić nasze plony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Posiadają wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym możemy liczyć na obfitsze plony. Folia ogrodowa jaką pokryte są tunele posiada wplecioną siatkę, dzięki czemu jest ona odporna na rozerwania. Szklarnie foliowe posiadają także okienka z moskitierami, zamki błyskawiczne w rolowanych drzwiach, kołnierze stabilizacyjne oraz odciągi naprężające. Te wszystkie elementy w połączeniu z ocynkowanymi stalowymi profilami sprawiają, że tunele są praktyczne i solidne. Jednym słowem: wysoka jakość i niskie ceny.

Folia na tunel

Folia na tunel może okazać się idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu będziemy mogli liczyć na szybki wzrost naszych plonów. Folia tunelowa chroni także nasze rośliny przed złymi warunkami pogodowymi. Tohurt.pl oferuje folie w następujących rozmiarach: 2x3m, 2x4,5m, 3x6m, 3x8m.

299,00zł 239,00zł
229,00zł 179,00zł
439,00zł 319,00zł
209,00zł 159,00zł
Brak towaru w magazynie
399,00zł 299,00zł
Brak towaru w magazynie
73,00zł 59,00zł
Brak towaru w magazynie
172,00zł 139,00zł
Brak towaru w magazynie
99,00zł
Brak towaru w magazynie
270,50zł 219,00zł
Brak towaru w magazynie
155,00zł 129,00zł
Brak towaru w magazynie
649,00zł 385,00zł
Brak towaru w magazynie
168,00zł 149,00zł
Brak towaru w magazynie
469,00zł 299,00zł
Brak towaru w magazynie
499,00zł 309,00zł
Brak towaru w magazynie
999,00zł 799,00zł
Brak towaru w magazynie
799,00zł 495,00zł
Brak towaru w magazynie

Posiadasz działkę, ogródek lub ziemię? Warto więc wykorzystać tę przestrzeń do stworzenia przydomowego ogródka, w którym znajdą się ulubione warzywa, owoce lub zioła i kwiaty. Jeśli chcesz mieć pewność, że uprawa zostanie zrealizowana zgodnie z planem, stwórz właściwe warunki rozwoju i zabezpiecz rośliny w sposób profesjonalny. Wykorzystaj w tym celu tunele foliowe z ToHurt.pl. Poznaj oferowane możliwości już teraz!

Tunele foliowe – rodzaje

Wyposażenie dostępne w tej części sklepu można podzielić na dwie kategorie – profesjonalne i amatorskie. Sprawdź, który wariant najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Szklarnie foliowe niewielkich rozmiarów są małe i lekkie. Można więc z powodzeniem stosować je do upraw doniczkowych. Rozłożenie (przed sezonem) i złożenie (po sezonie) ich to kwestia kilku chwil, a cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Alternatywą dla osób z nieco większymi potrzebami lub stawiających na uprawy w ziemi, może być tunel foliowy mały (również dostępny w tej kategorii).

Tunele foliowe duże należy z kolei do konstrukcji wykorzystywanych do zastosowań przemysłowych. Dzięki nim uprawa wielu odmian roślin na dużej przestrzeni jest możliwa mimo niesprzyjających warunków otoczenia. Dysponujemy zróżnicowanymi rozmiarami, dzięki którym każdy stworzy przestrzeń dostosowaną do realizacji indywidualnych planów lub celów.

Tunele foliowe – funkcje

Tunele ogrodnicze lub szklarnie foliowe to doskonały wybór dla osób, które planują uprawy warzyw, owoców, kwiatów, krzewów lub ziół na swojej ziemi – niezależnie, czy będą zajmować się tym zawodowo, czy hobbystycznie. Dzięki zastosowaniu folii przepuszczającej promienie słoneczne, rośliny otrzymują odpowiednią ilość światła do rozwoju i jednocześnie odizolowane są od warunków zewnętrznych (tj. nadmierne opady atmosferyczne, silny wiatr, wahania temperatur, czy nawet różnego rodzaju choroby i szkodniki).

Osoby odpowiedzialne za uprawę, są w stanie samodzielnie dostarczać właściwej ilości światła, wody, nawozów i ciepła (np. przy pomocy sztucznych układów i narzędzi), by otrzymać zadowalające plony. Tunel ogrodowy chroni plony także przed szkodnikami i chorobami, nad którymi dużo łatwiej zapanować. Stosując namioty foliowe oddzielające poszczególne części uprawy, można skupić się na eliminowaniu problemu, bez obawy o pozostałą roślinność w innych tunelach.

Tunele foliowe – materiały

Produkty dostępne w ToHurt.pl wykonane są z wytrzymałych i niezawodnych tworzyw oraz komponentów, które cieszą się uznaniem użytkowników. Do najpopularniejszych połączeń należy m.in.:

konstrukcja ramy z ocynkowanej stali i folii PE 140g/m2 z filtrem UV (najczęściej stosowane w przypadku dużych tuneli);

aluminiowa konstrukcja ramy zapewniająca niewielką wagę i odporność na wilgoć lub zanieczyszczenia z poliwęglanowymi ścianami (najczęściej stosowane w przypadku małych szklarni);

aluminiowa konstrukcja ramy z łącznikami z tworzywa sztucznego i poszyciem PCV (najczęściej stosowane w przypadku małym i średnich szklarni do zastosowań prywatnych);

Wszystkie ww. technologie i surowce zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa eksploatacji, wytrzymałości oraz jakości. Zapewniamy więc gwarancję satysfakcji z wyboru.

Jakość tuneli foliowych dla amatorów i profesjonalistów

Nieistotne, czy jesteś pasjonatem uprawy roślin sezonowych i chcesz skorzystać z potencjału prywatnej szklarni lub niewielkiego tunelu, czy należysz do grona profesjonalistów z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Do dyspozycji konsumentów oddajemy tylko i wyłącznie tunele ogrodnicze, namioty i szklarnie foliowe zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, co gwarantuje niezawodność i zadowalające rezultaty. Wykorzystaj zatem dostępny potencjał i ciesz się imponującymi efektami ciężkiej pracy w sektorze ogrodnictwa – zarówno amatorskiego, jak i zawodowego.

Nie czekaj i już teraz wybierz tunel ogrodowy dla siebie. W ToHurt.pl posiadamy wszystko, czego możesz potrzebować – od najmniejszych szklarni dla działkowiczów, po długie i szerokie tunele foliowe w rozmiarach przekraczających 8 metrów! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, której zaufało wielu zadowolonych klientów. Ty również możesz dołączyć do ich grona.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.