Tunel foliowy ogrodowy

Tunele ogrodowe pozwalają ochronić nasze plony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Posiadają wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym możemy liczyć na obfitsze plony. Folia ogrodowa jaką pokryte są tunele posiada wplecioną siatkę, dzięki czemu jest ona odporna na rozerwania. Szklarnie foliowe posiadają także okienka z moskitierami, zamki błyskawiczne w rolowanych drzwiach, kołnierze stabilizacyjne oraz odciągi naprężające. Te wszystkie elementy w połączeniu z ocynkowanymi stalowymi profilami sprawiają, że tunele są praktyczne i solidne. Jednym słowem: wysoka jakość i niskie ceny.

Folia na tunel

Folia na tunel może okazać się idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu będziemy mogli liczyć na szybki wzrost naszych plonów. Folia tunelowa chroni także nasze rośliny przed złymi warunkami pogodowymi. Tohurt.pl oferuje folie w następujących rozmiarach: 2x3m, 2x4,5m, 3x6m, 3x8m.

Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2,5x4m
255,55zł
435,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2x2m
141,55zł
259,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2x3,5m
179,55zł
345,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2x3m
156,75zł
319,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 3x6m
331,55zł
509,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 3x6m
531,05zł
999,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x2m
198,55zł
329,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3,5m
284,05zł
529,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3m
236,55zł
469,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Mini szklarnia ogrodowa 100x50x150 cm
56,05zł
73,00zł
BRAK TOWARU
Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 3x8m
303,05zł
439,00zł
BRAK TOWARU
Szklarnia z poliwęglanu 99x60x43,5 cm
122,55zł
155,00zł
BRAK TOWARU
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 2,5x4m
569,05zł
799,00zł
BRAK TOWARU
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 2x3,5m
284,05zł
469,00zł
BRAK TOWARU
Szklarnia ogrodowa 4 półki 69x49x160 cm
94,05zł
99,00zł
BRAK TOWARU
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 2x3m
312,55zł
499,00zł
BRAK TOWARU
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa 3x8m
825,55zł
999,00zł
BRAK TOWARU
Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x4m
379,05zł
699,00zł
BRAK TOWARU
Szklarnia ogrodowa na pomidory 200x80x170/148 cm
141,55zł
168,00zł
BRAK TOWARU

Posiadasz działkę, ogródek lub ziemię? Warto więc wykorzystać tę przestrzeń do stworzenia przydomowego ogródka, w którym znajdą się ulubione warzywa, owoce lub zioła i kwiaty. Jeśli chcesz mieć pewność, że uprawa zostanie zrealizowana zgodnie z planem, stwórz właściwe warunki rozwoju i zabezpiecz rośliny w sposób profesjonalny. Wykorzystaj w tym celu tunele foliowe z ToHurt.pl. Poznaj oferowane możliwości już teraz!

Tunele foliowe – rodzaje

Wyposażenie dostępne w tej części sklepu można podzielić na dwie kategorie – profesjonalne i amatorskie. Sprawdź, który wariant najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Szklarnie foliowe niewielkich rozmiarów są małe i lekkie. Można więc z powodzeniem stosować je do upraw doniczkowych. Rozłożenie (przed sezonem) i złożenie (po sezonie) ich to kwestia kilku chwil, a cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Alternatywą dla osób z nieco większymi potrzebami lub stawiających na uprawy w ziemi, może być tunel foliowy mały (również dostępny w tej kategorii).

Tunele foliowe duże należy z kolei do konstrukcji wykorzystywanych do zastosowań przemysłowych. Dzięki nim uprawa wielu odmian roślin na dużej przestrzeni jest możliwa mimo niesprzyjających warunków otoczenia. Dysponujemy zróżnicowanymi rozmiarami, dzięki którym każdy stworzy przestrzeń dostosowaną do realizacji indywidualnych planów lub celów.

Tunele foliowe – funkcje

Tunele ogrodnicze lub szklarnie foliowe to doskonały wybór dla osób, które planują uprawy warzyw, owoców, kwiatów, krzewów lub ziół na swojej ziemi – niezależnie, czy będą zajmować się tym zawodowo, czy hobbystycznie. Dzięki zastosowaniu folii przepuszczającej promienie słoneczne, rośliny otrzymują odpowiednią ilość światła do rozwoju i jednocześnie odizolowane są od warunków zewnętrznych (tj. nadmierne opady atmosferyczne, silny wiatr, wahania temperatur, czy nawet różnego rodzaju choroby i szkodniki).

Osoby odpowiedzialne za uprawę, są w stanie samodzielnie dostarczać właściwej ilości światła, wody, nawozów i ciepła (np. przy pomocy sztucznych układów i narzędzi), by otrzymać zadowalające plony. Tunel ogrodowy chroni plony także przed szkodnikami i chorobami, nad którymi dużo łatwiej zapanować. Stosując namioty foliowe oddzielające poszczególne części uprawy, można skupić się na eliminowaniu problemu, bez obawy o pozostałą roślinność w innych tunelach.

Tunele foliowe – materiały

Produkty dostępne w ToHurt.pl wykonane są z wytrzymałych i niezawodnych tworzyw oraz komponentów, które cieszą się uznaniem użytkowników. Do najpopularniejszych połączeń należy m.in.:

konstrukcja ramy z ocynkowanej stali i folii PE 140g/m2 z filtrem UV (najczęściej stosowane w przypadku dużych tuneli);

aluminiowa konstrukcja ramy zapewniająca niewielką wagę i odporność na wilgoć lub zanieczyszczenia z poliwęglanowymi ścianami (najczęściej stosowane w przypadku małych szklarni);

aluminiowa konstrukcja ramy z łącznikami z tworzywa sztucznego i poszyciem PCV (najczęściej stosowane w przypadku małym i średnich szklarni do zastosowań prywatnych);

Wszystkie ww. technologie i surowce zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa eksploatacji, wytrzymałości oraz jakości. Zapewniamy więc gwarancję satysfakcji z wyboru.

Jakość tuneli foliowych dla amatorów i profesjonalistów

Nieistotne, czy jesteś pasjonatem uprawy roślin sezonowych i chcesz skorzystać z potencjału prywatnej szklarni lub niewielkiego tunelu, czy należysz do grona profesjonalistów z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Do dyspozycji konsumentów oddajemy tylko i wyłącznie tunele ogrodnicze, namioty i szklarnie foliowe zaprojektowane oraz wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale, co gwarantuje niezawodność i zadowalające rezultaty. Wykorzystaj zatem dostępny potencjał i ciesz się imponującymi efektami ciężkiej pracy w sektorze ogrodnictwa – zarówno amatorskiego, jak i zawodowego.

Nie czekaj i już teraz wybierz tunel ogrodowy dla siebie. W ToHurt.pl posiadamy wszystko, czego możesz potrzebować – od najmniejszych szklarni dla działkowiczów, po długie i szerokie tunele foliowe w rozmiarach przekraczających 8 metrów! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty, której zaufało wielu zadowolonych klientów. Ty również możesz dołączyć do ich grona.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com