Klatka dla ptaków

W tej kategorii pojawiać się będą produkty takie jak klatka dla ptaków, woliera, kojec metalowy czy transporter. Zachęcamy do częstego odwiedzania tej kategorii, jeśli planują Państwo zakup nowych zwierząt domowych.

Klatka metalowa dla zwierząt 70 x 50 x 59 cm
113,05zł
279,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Klatka metalowa dla zwierząt KISHU 91 x 60 x 69 cm
175,75zł
279,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Kojec metalowy CORSO hodowlany 8 ścian 100 cm
379,05zł
599,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Kojec metalowy 8 ścian 80 cm
398,05zł
549,00zł
BRAK TOWARU
Zagroda drewniana dla zwierząt kojec CORNER
350,55zł
570,00zł
BRAK TOWARU

Klatka metalowa dla zwierząt – komfort i bezpieczeństwo Twojego pupila

Klatka metalowa dla zwierząt kojarzy Ci się z ograniczaniem swobody, niewygodą lub nawet męczeniem zwierzęcia? Niesłusznie! Chomiki, koszatniczki, szynszyle, szczury, myszy domowe – wszystkie gryzonie potrzebują zabezpieczonej przestrzeni do życia. Z jednej strony jest to ochrona przed zagrożeniami zewnętrznymi, z drugiej natomiast klatki mają za zadanie uniemożliwić im ucieczkę lub wciśnięcie się pod meble. Przestronna klatka metalowa dla zwierząt to wygodny dom nie tylko dla mniejszych ssaków – przyda się również jako woliera dla ptaków czy klatka metalowa dla psa.

Dlaczego warto kupić klatkę dla swojego pupila?

  • klatka metalowa dla psa pełni rolę legowiska oraz daje psu poczucie bezpieczeństwa;
  • metalowa klatka zabezpiecza zwierzę przed zrobieniem sobie krzywdy podczas nieobecności właściciela;
  • dzięki klatce pupil nie zdemoluje mieszkania; przyda się również w miejscach, w których pies nie czuje się bezpiecznie;
  • klatki dla kotów i psów to wymóg w wielu hotelach, dlatego warto przyzwyczajać pupila do tego rozwiązania od najmłodszych lat;
  • wygodna klatka metalowa dla zwierząt ułatwia transport.

Klatka metalowa dla zwierząt o odpowiednich rozmiarach oraz wyposażona w wygodne legowisko i miseczki tworzy bezpieczny, przytulny kącik dla Twojego pupila – nie bez powodu zwierzęta nauczone korzystania z tego rozwiązania chętnie przebywają w swoich klatkach. Jeśli często podróżujesz ze swoim psem lub kotem, Twój zwierzak potrzebuje odpoczynku po operacji lub musisz oddzielić chwilowo od siebie zwierzaki, warto zainwestować w dużą i wygodną klatkę metalową.

Klatka metalowa dla zwierząt czy kojec metalowy?

Kojec metalowy to wygodne i bezpieczne rozwiązanie – przyda się nie tylko hodowcom. Modułowy kojec metalowy możesz złożyć w taki sposób, by wydzielić część przestrzeni dla szczeniaków lub kociąt – małe pieski i kotki nie powinny swobodnie poruszać się po całym domu lub ogrodzie bez nadzoru. Duży kojec metalowy to także propozycja dla właścicieli królików, świnek morskich lub żółwi – ustawiony w ogrodzie będzie tworzyć wygodny kącik, dzięki któremu Twój pupil może zażyć ruchu lub odpoczynku na świeżym powietrzu. Twój pies skacze na gości i wylewnie się z nimi wita? Planujesz prace w ogrodzie i obawiasz się, że Twój pupil ucieknie przez otwartą bramę? Kojec metalowy to świetna alternatywa dla klatki; dzięki niemu zwierzę może poruszać się swobodnie na wydzielonym, bezpiecznym obszarze. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wygodne metalowe klatki oraz kojce, ale również woliery dla ptaków.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com