Worki próżniowe

Worki próżniowe dzięki różnym rozmiarom pozwalają na używanie ich w wielu sytuacjach. Są idealne do kompresji bagażu w podróży, w czasie przeprowadzki wykorzystasz je na ubrania. Zmieniając sezonowo odzież wierzchnią, możesz zamknąć ją w worku i bezpiecznie przechowywać. Skompresowana odzież w workach zajmuje mało miejsca, dzięki czemu zwiększysz przestrzeń w swojej szafie.

Pakowanie próżniowe ubrań - najlepszy sposób na przechowywanie 

Nie tylko żywność możemy pakować próżniowo. Ta metoda idealnie sprawdza się w przypadku ubrań, pościeli czy innych tekstyliów. Rzeczy pakowane w ten sposób nie niszczą się i mocno zmniejszają swoją objętość.


 

 

 

Komplet 10 worków DEBORA + ZOSIA 3 końcówki miotełka
61,75zł
99,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Komplet worków próżniowych DEBORA
37,05zł
69,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI - 50x80 cm
4,28zł
5,90zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI - 80x120 cm
8,46zł
10,99zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI 40 x 60 cm
2,61zł
4,99zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI 50 x70 cm
3,22zł
8,99zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI - 50x80 cm - komplet 10 sztuk
42,75zł
69,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Worek próżniowy WIKI - 70x100 cm
5,80zł
7,95zł
BRAK TOWARU

Zalety pakowania próżniowego

Próżniowe pakowanie odzieży to przede wszystkim ogromna oszczędność miejsca na naszych półkach i w szafach. To również doskonała ochrona ubrań przed kurzem, wilgocią i nieprzyjemnymi zapachami. Nie musimy się już martwić, że garnitur czy wyjściowa sukienka, która zbyt długo leżała w szafie, będzie musiała być prana przed kolejnym wyjściem. Rzeczy pakowane próżniowo nie niszczą się i dłużej wyglądają jak nowe - zdecydowanie dłużej zachowują świeżość i kolory. Torby próżniowe są też doskonałą ochroną przed molami czy innymi insektami. Próżniowe pakowanie ubrań to również świetne rozwiązanie podczas przeprowadzki czy podróży. Worki próżniowe na ubrania nie tylko ochronią nasze rzeczy przed brudem, ale dzięki nim zdecydowanie zmniejszymy gabaryty naszych bagaży. W ten sposób możemy zaoszczędzić nawet do 75% miejsca.

Worki próżniowe na ubrania – wygoda i niezawodność

Próżniowo możemy pakować ubrania, kołdry, pościele i koce. Znajdziemy worki próżniowe do ubrań w najróżniejszych rozmiarach i kształtach, które możemy dopasować do własnych potrzeb. Torby próżniowe na ubrania są wykonane z trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne nylonu i polietylenu, dlatego przeznaczone są do wielokrotnego użytku. Worek próżniowy na ubrania posiada suwak, który umożliwia jego szczelne zamknięcie oraz zawór, którym można wyssać powietrze. Niektóre dodatkowo są wyposażone w specjalny wieszak do zawieszenia w szafie. Ubrania i rzeczy, które chcemy zapakować próżniowo, muszą być przede wszystkim czyste i suche. 

Jak to działa?

Pakowanie próżniowe ubrań jest bardzo proste i wygodne. Rzeczy przeznaczone do przechowywania należy umieścić w worku, pamiętając, żeby odpowiednio dobrać jego rozmiar. Nie można zbyt wiele rzeczy umieścić w jednej torbie. Pomiędzy rzeczami a krawędziami worka musimy pozostawić odpowiednią przestrzeń. Następnie szczelnie zamykamy worek za pomocą suwaka i odkurzaczem ze specjalnego zaworu odsysamy powietrze. Zakręcamy zawór i gotowe. 

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com