Fotele kosmetyczne

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego i stworzenie miejsca przyjaznego klientom, nie jest wcale tak proste, jak pozornie mogłoby się wydawać. Warto więc wybierać wyposażenie w sposób świadomy i z zachowaniem dbałości o szczegóły – dzięki temu salon kosmetyczny będzie miejscem, w którym interesanci poczują się bezpiecznie i przyjaźnie. Wybierz wygodny fotel do salonu kosmetycznego podkreślający charakter działalności i sprawiający, że praca jest komfortowa, a aranżacja przestrzeni estetyczna. W ToHurt.pl masz do dyspozycji mnóstwo fantastycznych rozwiązań, które na pewno przypadną Ci do gustu

389,00zł 289,00zł
389,00zł 289,00zł
339,00zł 259,00zł
339,00zł 249,00zł
199,00zł 159,00zł
199,00zł 159,00zł
279,00zł 209,00zł
199,00zł 159,00zł
339,00zł 249,00zł
Brak towaru w magazynie
199,00zł 159,00zł
Brak towaru w magazynie

Jakość dostosowana do oczekiwań klientek i surowych standardów – fotel do salonu kosmetycznego w ToHurt.pl

Jak wiadomo, salon kosmetyczny jest miejscem, w którym klientki i klienci chcą czuć się swobodnie. Branża beauty uznawana jest też za tzw. działalność delikatną. Oznacza to, że gabinet i stanowisko pracy muszą być sterylne i dostosowane do najsurowszych norm higieny oraz bezpieczeństwa.

Fotele kosmetyczne dostępne w ToHurt.pl to produkt spełniające najistotniejsze standardy i wymagania. Świadczą o tym m.in. certyfikaty i atesty. Są to także wyroby, których czyszczenie, dezynfekcja i sterylizacja nie powinny stanowić problemu.

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. konstrukcje bazujące na wieloramiennej podstawie zapewniające stabilizację, wyposażone w kółka i system obrotowy oraz siedziska/oparcia z tworzywa sztucznego lub wersje tapicerowane (materiałem ze skóry ekologicznej). Jest to zatem asortyment z górnej półki, który spełni oczekiwania konsumentów i użytkowników.

Design stworzony z myślą o Tobie, czyli profesjonalne fotele kosmetyczne

Zadbaj o wystrój wnętrza i przyjemną atmosferę panującą w gabinecie kosmetycznym. Klienci i klientki będą czuć się swobodnie i o chętniej wrócą lub polecą Twoje usługi bliskim osobom ze swojego otoczenia. Jakość usług i atrakcyjne ceny to nie wszystko, co warto zaoferować interesantom. Fotel do gabinetu kosmetycznego to pierwszy element wyposażenia, w którym ugościsz usługobiorców. Gwarantujemy zatem, że zwrócą oni uwagę na jego stan, wygląd, stabilność i wygodę.

Nie ryzykuj renomy w taki sposób i wybierz propozycje zaprojektowane przez najlepszych projektantów i konstruktorów w branży. W ToHurt.pl oddajemy do Twojej dyspozycji fotele kosmetyczne w zróżnicowanym stylu – od najbardziej podstawowych i minimalistyczne, po futurystyczne i nieszablonowo zdobione.

Komfort pracy gwarancją sukcesu – wybieraj fotele kosmetyczne stworzone przez ekspertów

Fotel do salonu kosmetycznego musi być wygodny dla klientów i funkcjonalny dla specjalistów realizujących zabiegi lub usługi. Wykorzystaj zatem konstrukcje udostępniające możliwość regulacji wysokości, odchylenia oparcia lub wyposażone w kółka jezdne. Są to podstawy, by praca była komfortowa – co pozytywnie wpłynie na wydajność, mobilizację i skupienie kosmetyczki, makijażystki, fryzjerski lub ekspertki ds. zabiegów.

W ToHurt.pl bez problemu znajdziesz satysfakcjonujący fotel do gabinetu kosmetycznego. Sięgnij po jakość, która zagwarantuje Ci sukces!

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.