Fotele kosmetyczne

Prowadzenie gabinetu kosmetycznego i stworzenie miejsca przyjaznego klientom, nie jest wcale tak proste, jak pozornie mogłoby się wydawać. Warto więc wybierać wyposażenie w sposób świadomy i z zachowaniem dbałości o szczegóły – dzięki temu salon kosmetyczny będzie miejscem, w którym interesanci poczują się bezpiecznie i przyjaźnie. Wybierz wygodny fotel do salonu kosmetycznego podkreślający charakter działalności i sprawiający, że praca jest komfortowa, a aranżacja przestrzeni estetyczna. W ToHurt.pl masz do dyspozycji mnóstwo fantastycznych rozwiązań, które na pewno przypadną Ci do gustu

449,00zł 319,00zł
449,00zł 319,00zł
339,00zł 249,00zł
199,00zł 159,00zł
199,00zł 159,00zł
339,00zł 259,00zł
Brak towaru w magazynie
339,00zł 259,00zł
Brak towaru w magazynie
199,00zł 159,00zł
Brak towaru w magazynie
279,00zł 209,00zł
Brak towaru w magazynie
199,00zł 159,00zł
Brak towaru w magazynie

Jakość dostosowana do oczekiwań klientek i surowych standardów – fotel do salonu kosmetycznego w ToHurt.pl

Jak wiadomo, salon kosmetyczny jest miejscem, w którym klientki i klienci chcą czuć się swobodnie. Branża beauty uznawana jest też za tzw. działalność delikatną. Oznacza to, że gabinet i stanowisko pracy muszą być sterylne i dostosowane do najsurowszych norm higieny oraz bezpieczeństwa.

Fotele kosmetyczne dostępne w ToHurt.pl to produkt spełniające najistotniejsze standardy i wymagania. Świadczą o tym m.in. certyfikaty i atesty. Są to także wyroby, których czyszczenie, dezynfekcja i sterylizacja nie powinny stanowić problemu.

Do dyspozycji klientów oddajemy m.in. konstrukcje bazujące na wieloramiennej podstawie zapewniające stabilizację, wyposażone w kółka i system obrotowy oraz siedziska/oparcia z tworzywa sztucznego lub wersje tapicerowane (materiałem ze skóry ekologicznej). Jest to zatem asortyment z górnej półki, który spełni oczekiwania konsumentów i użytkowników.

Design stworzony z myślą o Tobie, czyli profesjonalne fotele kosmetyczne

Zadbaj o wystrój wnętrza i przyjemną atmosferę panującą w gabinecie kosmetycznym. Klienci i klientki będą czuć się swobodnie i o chętniej wrócą lub polecą Twoje usługi bliskim osobom ze swojego otoczenia. Jakość usług i atrakcyjne ceny to nie wszystko, co warto zaoferować interesantom. Fotel do gabinetu kosmetycznego to pierwszy element wyposażenia, w którym ugościsz usługobiorców. Gwarantujemy zatem, że zwrócą oni uwagę na jego stan, wygląd, stabilność i wygodę.

Nie ryzykuj renomy w taki sposób i wybierz propozycje zaprojektowane przez najlepszych projektantów i konstruktorów w branży. W ToHurt.pl oddajemy do Twojej dyspozycji fotele kosmetyczne w zróżnicowanym stylu – od najbardziej podstawowych i minimalistyczne, po futurystyczne i nieszablonowo zdobione.

Komfort pracy gwarancją sukcesu – wybieraj fotele kosmetyczne stworzone przez ekspertów

Fotel do salonu kosmetycznego musi być wygodny dla klientów i funkcjonalny dla specjalistów realizujących zabiegi lub usługi. Wykorzystaj zatem konstrukcje udostępniające możliwość regulacji wysokości, odchylenia oparcia lub wyposażone w kółka jezdne. Są to podstawy, by praca była komfortowa – co pozytywnie wpłynie na wydajność, mobilizację i skupienie kosmetyczki, makijażystki, fryzjerski lub ekspertki ds. zabiegów.

W ToHurt.pl bez problemu znajdziesz satysfakcjonujący fotel do gabinetu kosmetycznego. Sięgnij po jakość, która zagwarantuje Ci sukces!

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.