Namiot dziecięcy

Namiot dla dzieci rozbudzi dziecięcą wyobraźnię podczas zabawy. Ciekawe wzory i kolory pomogą w dopasowaniu go do pokoju. W ogrodzie świetnie sprawdza się namiot z tunelem lub namiot typu domek. W ofercie wiele namiotów uniwersalnych, a także tych z konkretnym przeznaczeniem dla dziewczynek i chłopców. Namioty dziecięce posiadają wszelkie normy bezpieczeństwa i niezbędne certyfikaty odnośnie zabawek.

Namiot tipi

Idealna przestrzeń i super kryjówka dla Twojego dziecka. Namiot tipi to świetna propozycja dla chłopca i dziewczynki. Fantastyczna zabawa dla małych Indian! Namiot świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Można go także rozstawić na zewnątrz np. w ogrodzie. Namiot wigwam to świetne miejsce do zabawy i odpoczynku.

Namiot domek pałac niebieski do domu ogrodu
57,50zł
119,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Namiot dla dzieci 5 w 1 iglo domek koło
114,24zł
189,00zł
BRAK TOWARU
Namiot domek pałac różowy do domu ogrodu
62,30zł
119,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci niebieski w gwiazdki
162,24zł
219,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci różowy w gwiazdki
149,76zł
219,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci szary w gwiazdki
162,24zł
219,00zł
BRAK TOWARU

Namioty do pokoju dziecięcego

Każde pokolenie jest wyjątkowe i ma własne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Jeszcze kilka dekad temu maluchy były podczas zabaw niemal całkowicie zdane na własną inwencję twórczą i wyobraźnię. Obecnie najmłodsi dorastają otoczeni technologią, która coraz częściej wypełnia im czas. Jednak choć realia zmieniły się diametralnie, pewne rzeczy pozostają niezmienne.

Dzieci w dalszym ciągu uwielbiają zabawę w budowanie bazy. W ten sposób tworzą przestrzeń, w której liczy się tylko ich fantazja, a świat zewnętrzny przestaje mieć znaczenie. Doskonałym sposobem, by zachęcić je do takiej formy spędzania czasu, są namioty do pokoju dziecięcego. Mogą one posłużyć jako miejsce, w którym główną rolę odgrywa dobra zabawa, a warunki dyktowane są przez najmłodszych.

Baśniowe namioty do pokoju dziecięcego

Nie da się ukryć, że bajki odgrywają niebagatelną rolę w życiu maluchów. Dzieci zakochują się bez pamięci w animowanych bohaterach ulubionych produkcji. Rodzice często stają wówczas przed nie lada wyzwaniem: trzeba spróbować odtworzyć bajkową konwencję w świecie rzeczywistym. W tym celu należy zaopatrzyć się w rozmaite zabawki i gadżety.

W zmienieniu dziecięcego pokoju w bajkowy świat pomóc może namiot przypominający tipi czy królewski pałac. Mogą rozgrywać się w nim sceny, w których pierwsze skrzypce odgrywają rycerze i księżniczki czy kowboje i Indianie. Namioty są przestronne, a ich wnętrze można zaaranżować w dowolny sposób. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z dziećmi spróbować wcielić się w baśniowych bohaterów i wspólnie odtwarzać ich role. Z drugiej strony dziecko może traktować namiot jako swoją samotnię – schronienie, do którego dorośli nie będą mieć wstępu. W tym przypadku doskonale sprawdzą się zasłonki, które dadzą maluchowi poczucie prywatności i umożliwiają pełne skupienie się na zabawie.

Namiot tipi dla dzieci

Przygody Indian i kowbojów na Dzikim Zachodzie to kultowa konwencja, która ani trochę się nie starzeje. W tej stylistyce został osadzony namiot tipi dla dzieci. Jego wierzchnia warstwa została wykonana z grubszego materiału, dzięki czemu można całkowicie odgrodzić się od świata zewnętrznego. Do środka warto zabrać lampkę lub latarkę, aby stworzyć prawdziwie magiczny klimat. W takich okolicznościach jedynym limitem pozostaje wyobraźnia użytkowników. Na szczęście w przypadku dzieci zdaje się ona być nieograniczona!

W naszej ofercie znajduje się także namiot igloo połączony z domkiem i namiotem. Bawiąc się w nim, dzieci mogą wczuć się w rolę Eskimosów zasiedlających skute lodem krainy na północy kuli ziemskiej. Towarzyszami ich arktycznych przygód mogą być foki, misie polarne i inne zwierzęta, które dzieci doskonale znają z filmów animowanych i książek. Doskonałym urozmaiceniem zabawy jest materiałowy tunel pomiędzy wszystkimi elementami zestawu. Dzięki niemu można przemieszczać się od jednego namiotu do drugiego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. To ciekawy tor przeszkód, który w mgnieniu oka może powstać w domowych warunkach.

Namioty do pokoju dziecięcego i nie tylko

Jednym z największych atutów naszych namiotów dla dzieci jest ich uniwersalny charakter. Zostały one przystosowane do zabawy w różnych okolicznościach. W czasie chłodniejszych miesięcy doskonale sprawdzą się w domowych warunkach. Wiosną i latem można z kolei wystawić je do ogrodu.

Zabawa na świeżym powietrzu jest nie tylko zdrowsza, ale otwiera także przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. W tym przypadku ściany pokoju dziecięcego przestają stanowić granice. Do dyspozycji dziecka pozostaje otwarta przestrzeń. W takich warunkach można puścić wodze fantazji i jeszcze intensywniej odczuć więź z ulubionymi bohaterami bajek.

Namiot w kształcie pałacu czy tipi stanowi doskonały prezent dla dziecka – zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Urozmaici on codzienne zabawy, zapewniając maluchowi rozrywkę na wiele godzin.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com