Namiot dziecięcy

Namiot dla dzieci rozbudzi dziecięcą wyobraźnię podczas zabawy. Ciekawe wzory i kolory pomogą w dopasowaniu go do pokoju. W ogrodzie świetnie sprawdza się namiot z tunelem lub namiot typu domek. W ofercie wiele namiotów uniwersalnych, a także tych z konkretnym przeznaczeniem dla dziewczynek i chłopców. Namioty dziecięce posiadają wszelkie normy bezpieczeństwa i niezbędne certyfikaty odnośnie zabawek.

Namiot tipi

Idealna przestrzeń i super kryjówka dla Twojego dziecka. Namiot tipi to świetna propozycja dla chłopca i dziewczynki. Fantastyczna zabawa dla małych Indian! Namiot świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Można go także rozstawić na zewnątrz np. w ogrodzie. Namiot wigwam to świetne miejsce do zabawy i odpoczynku.

Namiot dla dzieci 5 w 1 iglo domek koło
113,05zł
189,00zł
BRAK TOWARU
Namiot domek pałac niebieski do domu ogrodu
56,91zł
119,00zł
BRAK TOWARU
Namiot domek pałac różowy do domu ogrodu
61,66zł
119,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci niebieski w gwiazdki
160,55zł
219,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci różowy w gwiazdki
148,20zł
219,00zł
BRAK TOWARU
Namiot Tipi dla dzieci szary w gwiazdki
160,55zł
219,00zł
BRAK TOWARU

Namioty do pokoju dziecięcego

Każde pokolenie jest wyjątkowe i ma własne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Jeszcze kilka dekad temu maluchy były podczas zabaw niemal całkowicie zdane na własną inwencję twórczą i wyobraźnię. Obecnie najmłodsi dorastają otoczeni technologią, która coraz częściej wypełnia im czas. Jednak choć realia zmieniły się diametralnie, pewne rzeczy pozostają niezmienne.

Dzieci w dalszym ciągu uwielbiają zabawę w budowanie bazy. W ten sposób tworzą przestrzeń, w której liczy się tylko ich fantazja, a świat zewnętrzny przestaje mieć znaczenie. Doskonałym sposobem, by zachęcić je do takiej formy spędzania czasu, są namioty do pokoju dziecięcego. Mogą one posłużyć jako miejsce, w którym główną rolę odgrywa dobra zabawa, a warunki dyktowane są przez najmłodszych.

Baśniowe namioty do pokoju dziecięcego

Nie da się ukryć, że bajki odgrywają niebagatelną rolę w życiu maluchów. Dzieci zakochują się bez pamięci w animowanych bohaterach ulubionych produkcji. Rodzice często stają wówczas przed nie lada wyzwaniem: trzeba spróbować odtworzyć bajkową konwencję w świecie rzeczywistym. W tym celu należy zaopatrzyć się w rozmaite zabawki i gadżety.

W zmienieniu dziecięcego pokoju w bajkowy świat pomóc może namiot przypominający tipi czy królewski pałac. Mogą rozgrywać się w nim sceny, w których pierwsze skrzypce odgrywają rycerze i księżniczki czy kowboje i Indianie. Namioty są przestronne, a ich wnętrze można zaaranżować w dowolny sposób. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z dziećmi spróbować wcielić się w baśniowych bohaterów i wspólnie odtwarzać ich role. Z drugiej strony dziecko może traktować namiot jako swoją samotnię – schronienie, do którego dorośli nie będą mieć wstępu. W tym przypadku doskonale sprawdzą się zasłonki, które dadzą maluchowi poczucie prywatności i umożliwiają pełne skupienie się na zabawie.

Namiot tipi dla dzieci

Przygody Indian i kowbojów na Dzikim Zachodzie to kultowa konwencja, która ani trochę się nie starzeje. W tej stylistyce został osadzony namiot tipi dla dzieci. Jego wierzchnia warstwa została wykonana z grubszego materiału, dzięki czemu można całkowicie odgrodzić się od świata zewnętrznego. Do środka warto zabrać lampkę lub latarkę, aby stworzyć prawdziwie magiczny klimat. W takich okolicznościach jedynym limitem pozostaje wyobraźnia użytkowników. Na szczęście w przypadku dzieci zdaje się ona być nieograniczona!

W naszej ofercie znajduje się także namiot igloo połączony z domkiem i namiotem. Bawiąc się w nim, dzieci mogą wczuć się w rolę Eskimosów zasiedlających skute lodem krainy na północy kuli ziemskiej. Towarzyszami ich arktycznych przygód mogą być foki, misie polarne i inne zwierzęta, które dzieci doskonale znają z filmów animowanych i książek. Doskonałym urozmaiceniem zabawy jest materiałowy tunel pomiędzy wszystkimi elementami zestawu. Dzięki niemu można przemieszczać się od jednego namiotu do drugiego bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. To ciekawy tor przeszkód, który w mgnieniu oka może powstać w domowych warunkach.

Namioty do pokoju dziecięcego i nie tylko

Jednym z największych atutów naszych namiotów dla dzieci jest ich uniwersalny charakter. Zostały one przystosowane do zabawy w różnych okolicznościach. W czasie chłodniejszych miesięcy doskonale sprawdzą się w domowych warunkach. Wiosną i latem można z kolei wystawić je do ogrodu.

Zabawa na świeżym powietrzu jest nie tylko zdrowsza, ale otwiera także przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości. W tym przypadku ściany pokoju dziecięcego przestają stanowić granice. Do dyspozycji dziecka pozostaje otwarta przestrzeń. W takich warunkach można puścić wodze fantazji i jeszcze intensywniej odczuć więź z ulubionymi bohaterami bajek.

Namiot w kształcie pałacu czy tipi stanowi doskonały prezent dla dziecka – zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Urozmaici on codzienne zabawy, zapewniając maluchowi rozrywkę na wiele godzin.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com