Kosze na śmieci

Dbanie o środowisko i nasze otoczenie to obowiązek każdego z nas. Kosze na śmieci zewnętrzne dostępne w naszej ofercie posiadają różnego rodzaju przeznaczenia: na odpady biodegradowalne, plastik, szkło, metal czy papier, dzięki czemu swobodnie można wybrać odpowiedni pojemnik.  Nasze pojemniki uliczne wykonane są z mocnego tworzywa HDPE, które odporne jest na promieniowanie UV i szkodliwe warunki atmosferyczne. Szczelna klapa gwarantuje niewydostawanie się nieprzyjemnych zapachów na zewnętrz. Pojemniki dostępne w naszej ofercie spełniają wymogi norm polskich i europejskich.  Dostępne pojemności to 120L i 240L.

 

249,00zł 189,00zł
199,00zł 149,99zł
79,90zł 59,90zł
199,00zł 149,99zł
209,00zł 159,99zł
79,90zł 59,90zł
199,00zł 149,88zł
249,00zł 199,00zł
79,90zł 59,90zł
199,00zł 149,99zł
Brak towaru w magazynie
249,00zł 179,00zł
Brak towaru w magazynie
239,00zł 189,00zł
Brak towaru w magazynie
199,00zł 104,90zł
Brak towaru w magazynie

Przydomowe pojemniki na śmieci – jakie wybrać?

Unijne wymogi dotyczące odzyskiwania odpadów sprawiły, że w Polsce od 2017 roku wdrażany jest Jednolity System Segregacji Odpadów (JSSO); zakłada on segregację śmieci na pięć podstawowych kategorii: bioodpady, papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne oraz zmieszane odpady komunalne. Każda z frakcji gromadzona jest w pojemniku o innym kolorze – dlatego nie tylko na osiedlach, ale również przy domach jednorodzinnych zobaczyć można kolorowe pojemniki na śmieci. Dostępne w naszej ofercie pojemniki na odpady to ergonomiczne kosze oznakowane zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. W asortymencie znajdziesz pojemniki w następujących kolorach:

  • czarny – pojemnik na odpady zmieszane;
  • brązowy -  pojemnik na bio odpady;
  • zielony – pojemnik na szkło;
  • niebieskie – pojemnik na papier;
  • żółty – pojemnik na metal i tworzywa sztuczne.

Przy wyborze pojemnika na odpady warto zwrócić uwagę na potrzeby związane z gospodarowaniem śmieciami: w niektórych domach potrzebny będzie dużo większy pojemnik na odpady zmieszane, w innych najszybciej zapełniają się pojemniki na tworzywa sztuczne i metal. Istotną kwestią jest także harmonogram odbioru śmieci przez firmę wywożącą odpady: zbyt mały pojemnik nie pomieści wszystkich śmieci, zbyt duży z kolei może powodować ich zaleganie i wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Oferujemy najczęściej wybierane śmietniki do segregacji, czyli pojemniki o pojemności 120 l i 240 l – w zestawie lub pojedynczo, co ułatwia wybór koszy na odpady idealnie dopasowanych do potrzeb.

Pojemniki na śmieci do segregacji – wygodne i praktyczne rozwiązanie

Specjalne kosze na śmieci i do segregacji ułatwiają sortowanie śmieci już na etapie wyrzucania ich do pojemników w kuchni. Odpowiednio oznakowane pojemniki do segregacji śmieci powinny być nie tylko pojemne, ale również wygodne w codziennym użytkowaniu. W naszej ofercie znaleźć można kosze do segregacji śmieci pod zlewozmywak, uniwersalne kosze o niewielkich wymiarach – idealne do łazienki lub biura, a także profesjonalne dwukomorowe pojemniki na śmieci z uchwytami stabilizującymi worki, dopasowaną pokrywą oraz stopką do otwierania pojemnika. Dodatkowym atutem jest także możliwość wyjmowania i wkładania pojemników – uchwyty zamieniają się wówczas w wygodne rączki do przenoszenia. Całość jest bardzo pojemna, a dzięki kompaktowym wymiarom zmieści się w nawet najmniejszej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania dopasowanych do indywidualnych potrzeb pojemników na śmieci – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.