Piankowe puzzle

Puzzle piankowe są świetnym elementem zabaw dla dzieci - można z nich budować zamki, tunele, domki. Dodatkowo pianki podłogowe doskonale izolują od podłoża oraz amortyzują upadki dzieci. Duże puzzle można wykorzystać na wiele sposobów urozmaicając miejsce zabaw i odpoczynku dla Twojej pociechy. Są miękkie, trwałe i dostępne w różnych kolorach.

Mata piankowa

Mata piankowa jest bardzo wszechstronna - tylko do Ciebie zależy do czego ją wykorzystasz. Dla dzieci mata jest materiałem do budowy wielu konstrukcji do zabaw, jednocześnie jest bezpieczna oraz łatwa w czyszczeniu. Maty piankowe są wykorzystywane jako miękkie podłoże dla dzieci podczas raczkowania i nauki chodzenia.

Kojec drewniany

Kojec drewniany to idealne rozwiązanie, kiedy chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego małego dziecka lub pupila. Można go złożyć w kilku konfiguracjach dzięki czemu doskonale wpasuje się we wnętrze. Co najwazniejsze, wykonany został z oszlifowanego drewna, jest więc w pełni bezpieczny w użytkowaniu . Zapewniają to gładka powierzchnia i naturalne materiały.

 

59,90zł 40,90zł
59,90zł 29,90zł
59,90zł 29,90zł
59,90zł 40,90zł
59,90zł 29,90zł
43,50zł 35,00zł
Brak towaru w magazynie
GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.