Bocianie gniazdo

Bocianie gniazdo to znakomita alternatywa dla tradycyjnej huśtawki – jest od niej nieco bardziej nowoczesne i bezpieczniejsze. Oferujemy je w wielu wariantach kolorystycznych, różniących się też budową i rozmiarem. Wybór modeli jest niezwykle szeroki, dlatego warto rozważyć zakup takiej huśtawki niezależnie od tego, w jakim stylu urządza się dom, ogród czy plac zabaw.

Jak wygląda huśtawka bocianie gniazdo i do czego służy?

Bocianie gniazdo to rodzaj huśtawki, która podbiła serca młodszych i starszych, dając im możliwość huśtania się w nieco inny sposób niż na tradycyjnej huśtawce. Pozwala na przybranie dużo wygodniejszej pozycji.

Huśtawka bocianie gniazdo w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z prawdziwym bocianim gniazdem. Tworzy ją wytrzymała obręcz ze stali, na której umocowana jest „pajęczyna” zapleciona z polipropylenu lub innego wytrzymałego materiału w formie liny albo sznurka. Całość wisi na nylonowych linkach. To jednak niejedyny sposób wykonania tego rodzaju huśtawki. Na uwagę zasługują również modele z siedziskiem wykonanym z tkaniny typu oxford 600D, uzupełnionej tworzywem PP. Ta wersja także jest bardzo wygodna – szczególnie dla osób wyjątkowo wrażliwych na dotyk twardych linek.

 Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ROMEK kolorowa 100 cm
114,24zł
189,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
 Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ROMEK kolorowa 60 cm
91,20zł
129,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
 Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ROMEK kolorowa 80 cm
104,64zł
159,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
 Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ROMEK zielona 100 cm
114,24zł
199,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ROMEK niebieska 100 cm
114,24zł
199,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo MIKI czarna
143,04zł
199,00zł
BRAK TOWARU

Metody wykonania gniazda bocianiego są różne, jednak wszystkie nasze produkty łączy wysoka jakość i trwałość. Każde oferowane przez nas bocianie gniazdo zostało wykonane z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. Taka huśtawka jest bezpieczna, ponieważ została wykonana z materiałów wysokiej jakości, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Wpływ na bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy ma również sposób użytkowania gniazda zgodny z zaleceniami producenta. Należy też zwrócić uwagę na to, by huśtawka została zawieszona na odpowiedniej wysokości – odległość siedziska od ziemi nie powinna być zbyt duża ani zbyt mała.

Bocianie gniazda są widywane nie tylko na placach zabaw i osiedlowych podwórkach, ale także na prywatnych posesjach. Huśtawka ta sprawdza się rewelacyjnie w każdej przestrzeni. Nierzadko montowana jest nawet na balkonach i tarasach.

Dlaczego warto kupić bocianie gniazdo?

Inwestycja w huśtawkę bocianie gniazdo to znakomita decyzja. Takie akcesorium będzie dla dzieci pretekstem do wyjścia na zewnątrz oraz spędzenia czasu aktywnie i na świeżym powietrzu. Z huśtawki mogą korzystać wszystkie dzieci w wieku od 3 roku życia, a także dorośli. Mniej doświadczone dzieci powinny się huśtać pod nadzorem opiekuna.

Jeśli chodzi o porównanie bocianiego gniazda z tradycyjną huśtawką, jest ono bezpieczniejszą opcją. Wynika to z większej powierzchni siedziska i możliwości przybierania pozycji leżącej. Poza tym możliwość zmiany pozycji wpływa na większą radość z zabawy. Sprawia też, że huśtanie się nigdy nie staje się nudne. 

Ponadto warto podkreślić, że huśtawki bocianie gniazda nie są drogie. Atrakcyjne ceny zachęcają do zakupu – zwłaszcza biorąc pod uwagę to, ile radości może dostarczyć dzieciom huśtawka tego rodzaju.

Na co zwrócić uwagę, kupując huśtawkę bocianie gniazdo?

Wybierając bocianie gniazdo, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na indywidualne oczekiwania względem tego przedmiotu. Najlepiej zacząć od zastanowienia się nad tym, kto będzie z niego korzystać. Pozwoli to wybrać odpowiednią średnicę gniazda. Nasze popularne modele mierzą 60 cm, 80 cm, a nawet 100 cm

Drugą ważną kwestią jest jakość wykonania huśtawki oraz użytych w tym celu materiałów. To, w jaki sposób gniazdo zostało wykonane, ma bezpośredni wpływ na jego trwałość, funkcjonalność, a także bezpieczeństwo małych i większych użytkowników. Najlepiej rozejrzeć się za huśtawką z atestami, która spełnia wszelkie normy jakościowe.

Przy wyborze bocianiego gniazda, równie ważny może być jego wygląd. Jeżeli można je dobrać do pozostałych elementów architektury znajdujących się w ogrodzie lub wiemy, że huśtawka w konkretnym kolorze bardziej spodoba się użytkownikom, to dlaczego nie zdecydować się właśnie na taki model? Szukając huśtawki bocianie gniazdo, można też zwrócić uwagę na cenę. W naszym sklepie często są dostępne nowe kolekcje produktów, okresowe wyprzedaże i promocje, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiadający mu produkt mieszczący się w zaplanowanym budżecie. Najważniejsze jest jednak to, by huśtawka była funkcjonalna i w pełni bezpieczna. Właśnie takie są wszystkie modele z naszego asortymentu.

Bocianie gniazdo w naszej ofercie

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć wyłącznie wysokiej jakości huśtawki bocianie gniazda w wielu rozmiarach. Oferujemy huśtawki z siedziskiem o średnicy 60 cm, 80 cm, 100 cm i jeszcze większe! Niektóre z nich mierzą nawet 120 cm. To modele przykuwające uwagę kolorami i precyzyjnym, estetycznym wykonaniem. Nasze produkty są sprawdzone i polecane przez wielu klientów, a przy tym zachęcają atrakcyjnymi cenami. 

Cały czas pracujemy nad naszym asortymentem, a ze względu na całkiem duże zainteresowanie bocianimi gniazdami, co chwilę wprowadzamy do oferty kolejne modele. Są to wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które pochodzą od zaufanych dostawców. Nasze huśtawki bocianie gniazda to doskonały pomysł na prezent. Koszt jest niewielki, a radość i satysfakcja – gwarantowane. Jeżeli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, koniecznie zapoznaj się z bocianimi gniazdami z naszego asortymentu.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com