Żwirek dla kota

​Żwirek dla kota to znaczne ułatwienie dla miłośników kotów. Wymienia się go o wiele przyjemniej, niż tradycyjny piasek, pochłania bowiem nieprzyjemne zapachy. Dzięki swojej formule wolno się zużywa i zapobiega rozwojowi bakterii. Rekomendowany przez naszych klientów- szczęśliwych posiadaczy kotów!

Silikonowy żwirek dla kota ZWIERZOPASJA komplet 5 X 3,8 L
66,45zł
97,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Silikonowy żwirek dla kota ZWIERZOPASJA 3,8 L
13,29zł
21,99zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Silikonowy żwirek dla kota ZWIERZOPASJA komplet 10 X 3,8 L
132,91zł
199,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h

Żwirek dla kota

Pod pewnymi względami opieka nad kotami bywa mniej wymagająca niż nad psami czy innymi zwierzętami domowymi. Przede wszystkim nie trzeba odbywać z nimi długich spacerów. Koty nie muszą wychodzić na zewnątrz, aby się załatwić. Niemniej należy im zapewnić odpowiednie warunki do życia. Absolutną podstawą jest wysokiej jakości żwirek dla kota.Dzięki niemu Twój pupil będzie mógł zaspokoić swoje potrzeby w komfortowych okolicznościach. Ty z kolei zapobiegniesz powstawaniu nieprzyjemnego zapachu i nie będziesz mieć trudności ze sprzątaniem kuwety.

Koty nie muszą przechodzić specjalnego szkolenia związanego z używaniem kuwety. Przysypywanie odchodów warstwą piasku to u nich instynktowne zachowanie. W naturalnym środowisku takie zachowanie służy maskowaniu zapachu przed innymi zwierzętami. Są to działania charakterystyczne również dla większych kuzynów kotów domowych, czyli lwów, tygrysów, lampartów itp. Jeżeli wyposażysz swoje mieszkanie w kuwetę wypełnioną żwirkiem, Twój pupil powinien doskonale wiedzieć, co z nią zrobić.

Jaki żwirek dla kota wybrać? Najważniejsze właściwości

Podczas poszukiwania odpowiedniego rozwiązania należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Najważniejsze są aspekty sanitarne, a także komfort Twojego pupila oraz innych domowników. Na pewno warto zwrócić uwagę na silikonowy żwirek dla kota.

Na początku należy wypełnić kuwetę około 5-centrymetrową warstwą żwirku. Warto jednak mieć na uwadze indywidualne preferencje każdego zwierzęcia. Niektóre koty wolą większą ilość żwirku, a inne – mniejszą. Trzeba obserwować swojego pupila i na bieżąco odpowiadać na jego potrzeby.

Silikonowy żwirek dla kota wyróżnia się też właściwościami, które ułatwiają czyszczenie kuwety. Wilgotne ziarenka możesz łatwo odróżnić od tych suchych. Dzięki temu bez problemu odseparujesz jedną warstwę od drugiej i sprawnie pozbędziesz się zużytych granulek. Taką operację należy przeprowadzać regularnie. Jedno napełnienie kuwety powinno wystarczyć nawet na 4 tygodnie użytkowania. To także zasługa wydajności tego produktu. 

Poza tym koci mocz jest niezwłocznie pochłaniany przez granulki, a jego zapach – całkowicie pochłaniany. Poza tym silikonowy żwirek dla kota ma właściwości antybakteryjne. W rezultacie utrzymywanie kuwety w czystości jest maksymalnie uproszczone. Co więcej, żwirek nie przyczepia się do kocich łap. Dzięki temu kot nie rozniesie go po innych pomieszczeniach.

Warto też zaznaczyć, że silikonowy żwirek dla kota został wykonany z naturalnych materiałów. W praktyce oznacza to możliwość pełnej biodegradacji. Dzięki temu produkt jest ekologiczny.

Najlepszy żwirek dla Twojego kota

Silikonowy żwirek dla kota dostępny jest w różnych wariantach. Możesz zamówić między innymi pojedyncze opakowanie. To świetne rozwiązanie na początek, gdy chcesz sprawdzić, czy ten produkt nadaje się dla Twojego pupila. Po zdanym egzaminie możesz już śmiało zwrócić uwagę na większe zestawy. Zawierają one po kilka opakowań, które łącznie starczą Twojemu kotu na bardzo długo. Przy zakupie większego zestawu możesz też uzyskać korzystniejszą cenę.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com