Barierka schodowa

Zabezpieczająca barierka ochronna na schody doskonale sprawdzi się jako skuteczne zabezpieczenie i izolator od pomieszczeń, w których nie chcielibyśmy by znalazły się nasze dzieci. Barierki dostępne w naszej ofercie montuje się rozporowo. System rozporowy to sprawdzony i prosty system montażu barierek. Odbywa się bez zbędnego wiercenia i nie niszczy framug. Bramka na schody świetnie sprawdzi się gdy chcemy ograniczyć dostęp również na piętro. W ofercie dostępne wiele modeli barierek z różnymi rozmiarami rozszerzeń do wyboru.

Bramka na schody

Barierka rozporowa to skuteczne zabezpieczenie by ochronić nasze Dzieci przed dostępem do określonych pomieszczeń np. kuchni. To akcesorium dla odpowiedzialnych rodziców. Dzięki barierce zaoszczędzisz nerwów, a Twoje dziecko będzie bezpieczne. Montaż barierki odbywa dokonuje się systemem rozporowym - jest to sprawdzony i łatwy system montażu bramek zabezpieczających. Nie niszczy framug i nie musisz włączać wiertarki. Bramka na schody rozporowa świetnie sprawdzi się gdy chcemy ograniczyć dostęp na piętro. W ofercie dostępne wiele modeli barierek w różnych kolorach z różnymi rozmiarami rozszerzeń do wyboru.

Rozszerzenie do barierki ochronnej dla dzieci MILA SALMA 14cm
25,65zł
40,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Rozszerzenie do barierki ochronnej dla dzieci MILA SALMA 7cm
19,00zł
30,00zł
Produkt dostępny Wysyłka 24h
Barierka zabezpieczająca DORA 75-88cm
141,55zł
199,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca ELIF - 70-73cm
113,05zł
149,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca FELIPE 75 - 116 cm
177,65zł
239,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca FELIPE 75 - 88 cm
132,05zł
179,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca JULA - 72,5-83cm
141,55zł
199,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca LOLA 106-116 cm R30
175,75zł
249,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca LOLA 77-85cm
147,25zł
209,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca LOLA 87-96 cm
167,20zł
229,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca LOLA 96-104 cm
187,15zł
259,00zł
BRAK TOWARU
Barierka zabezpieczająca MILA 83-90 cm
123,50zł
169,00zł
BRAK TOWARU
Rozszerzenie do barierki ochronnej DORA 14 cm
23,75zł
35,00zł
BRAK TOWARU
Rozszerzenie do barierki ochronnej DORA 28 cm
31,35zł
45,00zł
BRAK TOWARU
Rozszerzenie do bramki ochronnej LOLA- 20 cm
26,60zł
39,00zł
BRAK TOWARU

Barierka na schody: bezpieczeństwo przede wszystkim!

Pierwszy samodzielny krok to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziców – tak rozpoczyna się fascynująca podróż do niezależności. Już za chwilę Twoja pociecha zacznie swobodnie poruszać się po całym domu; nawet najlepszy rodzic nie jest w stanie mieć wtedy malucha na oku przez cały czas. Z pomocą przychodzą wówczas barierki ochronne: dzięki nim zabezpieczysz schody, wejście do piwnicy lub garażu oraz pomieszczenia, do których Twoje dziecko nie powinno wchodzić samo. Dlaczego warto kupić barierki dla dzieci?

  • barierka na schody uniemożliwi Twojemu dziecku samodzielne wejście na schody i uchroni je przed upadkiem;
  • barierki na schody sprawdzą się zwłaszcza w przypadku domów wielopoziomowych; dziecko nie otworzy barierki samodzielnie i nawet jeśli opuści swój pokój (np. w nocy), nie dostanie się do stromych schodów;
  • bramka na schody przyda się również w innych pomieszczeniach: możesz dzięki niej odgrodzić kuchnię, by dziecko nie bawiło się niezabezpieczonymi szufladami czy pokrętłami od kuchenki;
  • bramka zabezpieczająca na schody to rozwiązanie, za pomocą którego zabezpieczysz także schody tarasowe, zejście do piwnicy czy wejście do garażu.

Bramki na schody zostały skonstruowane w taki sposób, by bez problemu otwierali je tylko dorośli. Bramka zabezpieczająca to dodatkowy element wyposażenia, by Twoja pociecha nie weszła do kuchni, w której gorące garnki stoją na gazie lub do pokoju, w którym świeżo umyta podłoga grozi poślizgnięciem się. Barierka schodowa przyda się także w pokoju dziecięcym – w przeciwieństwie do drzwi barierka na schody dla dzieci pozwala na bieżąco sprawdzać, czym zajmuje się pociecha. Specjalna barierka zabezpieczająca to także rozwiązanie dla właścicieli mniejszych czworonogów, a zwłaszcza szczeniaków, które nie powinny wchodzić do niektórych pomieszczeń.

Barierka na schody – wybierz najwyższą jakość

Barierki dla dzieci dostępne w naszej ofercie są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa; są solidne i stabilne, a przy tym łatwe w montażu. Rozporowa barierka ochronna nie wymaga wiercenia we framugach ani innych prac naruszających ich strukturę - bramka na schody rozporowa spodoba się zwłaszcza rodzicom wynajmującym dom lub mieszkanie. Barierki zabezpieczające na schody dostępne są w różnych rozmiarach – dzięki temu bez problemu dobierzesz rozwiązanie idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Barierka na schody drewniana czy z tworzywa? Ty wybierasz – najważniejsze, by barierka ochronna na schody stanowiła niezawodne zabezpieczenie, dzięki któremu Twoje dziecko będzie mogło spokojnie poznawać Wasze mieszkanie.

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com