Blog

27/09/2023

Każdy, kto choć raz stanął przed wyzwaniem przygotowania posiłku, zdaje sobie sprawę, jak ważne są odpowiednie akcesoria kuchenne. To one są nieocenionymi pomocnikami, które sprawiają, że gotowanie staje się prostsze i przyjemniejsze.

Czytaj więcej
28/08/2023

Jakie rodzaje elewacji są obecnie w modzie? Przekonaj się! Poniżej omawiamy najciekawsze pomysły na elewacje, które z pewnością przyciągną do Twojego domu spojrzenia pełne uznania.

Czytaj więcej
17/08/2023

Styl loftowy od kilku dobrych lat jest jednym z najpopularniejszych sposobów na aranżację wnętrz. Właściwie dlaczego ten styl jest aż tak pożądany i czym się wyróżnia?

Czytaj więcej
08/08/2023

Porozrzucane zabawki po skończonej zabawie, mnóstwo nowych po urodzinach czy też Dniu Dziecka, brak nawyku odkładania przedmiotów na swoje miejsce – czy utrzymanie ładu i porządku w dziecięcym pokoju jest w ogóle możliwe?

Czytaj więcej
19/07/2023

Jak posegregować śmieci, na co zwrócić szczególną uwagę, w jakie kolory pojemników na odpady należy wyposażyć swoją przestrzeń oraz jakie rozwiązania warto wprowadzić w domu? Poznaj najistotniejsze informacje, zwiększ swoją świadomość ekologiczną i miej pewność, że Twoje postępowanie wpływa pozytywnie na ochronę otaczającego nas środowiska!

Czytaj więcej
03/07/2023

Lista rzeczy na wyjazd to coś, co na pewno tworzysz za każdym razem, kiedy czeka Cię jakakolwiek podróż. Niezależnie od tego, w jakie miejsce będziesz jechać tym razem, jest kilka takich przedmiotów, które trzeba zabrać ze sobą wszędzie.

Czytaj więcej
26/06/2023

Chcesz, by Twoja łazienka była urządzona jednocześnie praktycznie i stylowo? Ma być w pełni wygodna i bezpieczna? Jeśli tak, koniecznie wyposaż ją w ładne i trwałe maty antypoślizgowe. Na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu? Sprawdź!

Czytaj więcej
13/06/2023

Jak wykorzystać fotoramki do ozdobienia pokoju? Jak odpowiednio dopasować je do stylu wnętrza, a także swoich potrzeb? Czym dokładnie kierować się podczas zakupów? Podpowiadamy!

Czytaj więcej
04/04/2023

Podstawowym wyposażeniem ogrodu są na pewno krzesła, stół i jakaś ławeczka. Planujemy to tak, aby goście, którzy najczęściej nas odwiedzają, zawsze mieli gdzie usiąść i wygodnie spędzić czas.

Czytaj więcej
20/03/2023

Już od kilku lat popularnym rozwiązaniem stała się pralka stawiana w kuchni, a nie w łazience.

Czytaj więcej
02/03/2023

Na stronie sklepu ToHurt.pl znajdziesz mnóstwo różnych opcji. Kupisz tam kosz, który bez problemu ustawisz w swoim pokoju dziennym pomiędzy meblami i nie będziesz musiał się za niego wstydzić.

Czytaj więcej
23/12/2022

Porozrzucane po korytarzu obuwie, o które potykasz się na środku korytarza, i sterta czółenek, trampek i botków na każdą okazję, spośród których trudno znaleźć tę właściwą parę – właśnie wtedy, gdy jest najbardziej potrzebna.

Czytaj więcej