Donice na taras

Donice na taras charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne warunki pogodowe i promieniowanie UV. Wykonano je z wytrzymałego tworzywa sztucznego imitującego rattan. Donice tarasowe osadzone są na metalowej konstrukcji, a wewnątrz nich znajduje się plastikowy wkład. Duże donice pasują nie tylko na taras czy do ogrodu. Ich prosta bryła i eleganckie wykończenia sprawiają, że doskonale wtapiają się we wnętrza pomieszczeń biurowych. Donice dostępne w różnych ciekawych wzorach i kolorach. Nasze donice są solidne i nie kosztują wiele, są po prostu tanie.

Doniczki ogrodowe

Doniczki przydatne są w każdym ogrodzie. W ofercie posiadamy doniczki ceramiczne, donice z tworzywa sztucznego, a także donice drewniane. Kolekcję uzupełniają osłonki na doniczki. Bogactwo kolorów i wzorów sprawia, że każdy znajdzie idealne donice do swojego ogrodu czy domu. Doniczki ogrodowe stanowią także ciekawą dekorację, która jeszcze bardziej urozmaici nasz ogród.

GMM Group Sp. z o.o. S. k. Opinie z ekomi-pl.com

ToHurt.pl - Meble, Wyposażenie domu, Akcesoria - Niskie ceny

ToHurt.pl to wyjątkowa platforma zakupowa z bogatą ofertą towarów do wyposażenia domu i ogrodu. Hasłem przewodnim sklepu jest: „Wszystko w jednym miejscu”. Sklep powstał z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczne i wygodne zakupy bez konieczności szukania produktów w wielu miejscach. Będąc bezpośrednim importerem na polski rynek, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny, wysoką jakość towarów oraz błyskawiczną wysyłkę.