Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2x3,5m

Folia na Tunel Foliowy Ogrodniczy 2x3,5m

Cena: 179,00zł 229,00zł z podatkiem VAT
Wysyłka
Kurier DPD
Pocztex
Kurier Inpost

Folia na tunel foliowy 2x3,5m 7m²

Tunel foliowy to idealne rozwiązanie na szybki wzrost plonów i ochronę przed złymi warunkami pogodowymi. Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania. Folia wyposażona została w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz. Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii można obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii. Rolowane drzwi otwierane są za pomocą solidnych zamków błyskawicznych.

Specyfikacja:

►Kolor folii: zielony

►Rozmiar folii: 7m2

►Wymiary folii na tunel (szer. x dł. x wys.): 200 cm x 350 cm x 200 cm

►Folia: PE 140g/m2 z filtrem UV

►Ilość wejść: 1

►Ilość okien: 6

 

Wymiary:

►folia na tunel (szer. x dł. x wys.): 200 cm x 350 cm x 200 cm

►Wejście: 80cm x 180 cm

Folia wzmacniana gęstą siatką

►Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka tunelu jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania.

Okna zabezpieczone moskitierą

►Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz tunelu.

Solidne zamki błyskawiczne

►Rolowane drzwi tunelu otwierane są za pomocą solidnych zamków błyskawicznych. Umożliwi to szybkie otwierane i zamykanie tunelu.

Fartuch ziemny dla lepszej stabilizacji

►Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii należy obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii.

 

Uwaga: Przedmiotem zakupu jest folia- pokrycie tunelu, bez stelaża.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
GMM Group Sp. z o.o. Sp. k. Opinie z ekomi-pl.com