Czy warto wybrać drzwi harmonijkowe?

Tohurt.pl
 | 25/02/21

W artykule o tym, czy warto wybrać drzwi harmonijkowe. Zalety i wady tego rozwiązania oraz wiele innych informacji.

Mieszkanie musi spełniać potrzeby domowników, by było ono w pełni satysfakcjonujące. Dom to prywatny azyl. Powinniśmy więc czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Czasem musimy jednak szukać kompromisów, które mają związek z metrażem lub rozkładem pomieszczeń. Ciężko wyobrazić sobie życie bez drzwi.

Niestety, tradycyjne konstrukcje mogą być problemem w przypadku wąskich przejść lub małych pokoi. Na szczęście na ratunek przybywają drzwi składane w wielu ciekawych wersjach. 

Szukasz ponadczasowych i funkcjonalnych rozwiązań? Drzwi harmonijkowe są zatem idealnym wyborem, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawdź, co mogą Ci one zaoferować.

Ponadczasowy design i wiele atrakcyjnych wariantów

Design i wystrój wnętrza mają ogromny wpływ na samopoczucie domowników. Warto więc zadbać o to, by zapewnić im otoczenie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Staraj się utrzymać spójność stylu wyposażenia z pozostałymi elementami wykończenia, by aranżacja była harmonijna. 

Stawiasz na nowoczesne i minimalistyczne inspiracje? Drzwi harmonijkowe białe będą idealnie komponować się z pozostałą częścią pomieszczeń. Decydujesz się na nieco bardziej tradycyjne propozycje? Drzwi harmonijkowe drewniane stanowią perfekcyjną odpowiedź na Twoje potrzeby. W ToHurt.pl znajdziesz asortyment w obydwu wersjach, ponieważ do dyspozycji masz:

    • drzwi harmonijkowe 001S-014-90 biały mat ze zdobieniem,
    • drzwi harmonijkowe 001P-014-80 biały mat w wersji minimalistycznej,
    • drzwi harmonijkowe 001P-63-90 dąb truflowy mat,
    • drzwi calvados harmonijkowe 001P-272-80 calvados mat.

Są to oczywiście jedynie przykłady. Na stronie sklepu znajdziesz wiele innych fascynujących konstrukcji i odcieni w zróżnicowanych rozmiarach. Nie ma zatem sensu czekać. Poznaj je już teraz i wybierz te, które spełniają 100% Twoich wymagań. 

Szeroki zakres zastosowań

Drzwi składane do pokoju charakteryzują się imponującą uniwersalnością. Można stosować je we wszystkich nieszablonowych ramach (od 70 do 130 cm szerokości) lub łączyć ze sobą w taki sposób, by otwierały się skrzydłowo. Dodatkowo po otwarciu nie zajmują miejsca i nie potrzebują tzw. martwego pola. Dzięki temu są idealnym wariantem dla wszystkich nietypowych rozwiązań, np. wąskich korytarzy, wejść we wnękach, czy pomieszczeń o niewielkim metrażu. 

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by stosować drzwi harmonijkowe do łazienki lub innych pomieszczeń w biurach i mieszkaniach. Wszystko zależy jedynie od Twoich preferencji i inspiracji. 

Zalety i wady

Jakimi atutami mogą pochwalić się drzwi harmonijkowe? Cena jest bez wątpienia największą zaletą, która przekonuje większość osób do inwestycji. Z powyższych akapitów wiesz już o tym, że drzwi harmonijkowe to uniwersalne i stylowe rozwiązanie. Pozostaje więc jeszcze wymienić ich niezawodność i łatwość w montażu.  

Czy mają jakieś wady? Otóż drzwi harmonijkowe nie są w stanie zapewnić efektywnej izolacji akustycznej. Jest to ich jedyny minus, który w przypadku mieszkań i domów prywatnych nie powinien mieć aż tak dużego znaczenia, jak np. w biurach. Z czystym sumieniem można więc uznać je za ponadczasową i naprawdę imponującą konstrukcję, która zaspokoi oczekiwania większości konsumentów. 

Wróć