Wycieraczka wejściowa 40x60 cm SEILA czarna zestaw 2 sztuk
W komplecie: 2 sztuki, każda o wymiarach 40x60 cm
Duża i praktyczna
Prążkowane wycieraczki zapewniają najlepszą ochronę podłóg w pomieszczeniach. Pomagają w zachowaniu czystości, zapobiegając przenoszeniu wszystkich zanieczyszczeń do wewnątrz. Duży rozmiar zapewnia ochronę większej części podłogi.
Nasze wycieraczki posiadają antypoślizgową gumę gwarantującą stałe jej położenie. Wycieraczki są łatwe w czyszczeniu, wystarczy je odkurzyć lub spłukać bieżącą wodą. Po zwinięciu zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu łatwo się je transportuje i przechowuje.
Technologia i struktura produktu
Wycieraczka wykonana z podwójnej przędzy. Jej pojedyncze pętle ograniczają dostanie się wilgoci i świetnie zatrzymują brud. W wyższych partiach zastosowano specjalne włókna, które dodatkowo blokują przedostawanie się zanieczyszczeń.
.jpg)
.jpg)
Antypoślizgowa guma
Antypoślizgowa guma gwarantuje stałe położenie wycieraczki. Dzięki zastosowaniu PCV w podłożu wycieraczki nie ślizga się ona i nie zostawia pod sobą wody.
Specyfikacja
- prążkowana
- materiał: trwała i mocna guma, wykładzina tekstylna z polipropylenu
- łatwa w transporcie i przechowywaniu
- wymaga regularnego odkurzania / spłukiwania
- rozmiar: 40x60 cm
- gumowy margines 2 cm
- antypoślizgowa
- grubość: 7 mm
- wytrzymała
- waga: 0,6 kg
- w zestawie 2 sztuki

.jpg)
(1).jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
UWAGA | Przedstawione kolory należy traktować poglądowo - mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na różne ustawienia monitorów oraz proces obróbki zdjęć. Rzeczywiste wymiary mogą się różnić od podanych wyżej. Tolerancja błędów może wynosić +/- 5%.